Home / Kredi Kartları / Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartları günümüzde kullanımı oldukça yaygın ve hayatı kolaylaştıran bankacılık ürünleri arasında yer almaktadır. Nakit yerine geçen kredi kartları en küçük alışverişlerde bile kullanılabilmeleriyle tüketicilere büyük bir avantaj sağlamaktadır. Ayrıca kişilerin yüksek fiyatlı ürünleri taksitle alabilmesine yardımcı olan kredi kartları sanal bir paranın harcanması ve ay sonunda ödenmesi esasına dayanmaktadır.

Türkiye’nin en büyük mevduatına ve aktifine sahip bankası olan Ziraat Bankası kredi kartı seçenekleriyle de müşterilerini memnun edecek kredi kartı ürünlerini sunmaktadır. Maximum kart adı altında çıkardığı kredi kartıyla bilinen Ziraat Bankası, bu kartın alternatiflerini müşterilerine sunmaktadır.

ZİRAAT BANKASI KREDİ KARTLARI

Ziraat Bankası Maximum kredi kartı bankanın ana kredi kartıdır. Temassız işlem özelliği bulunan bu kartla 50 lira ve altı işlemlerde temassız işlem uygulanarak hızlı bir para çekme işlemi gerçekleştirilmektedir. 200 bin üye sayısını bulan Maximum kart üye iş yerlerinde pek çok taksitli seçenek ve avantaj sağlayan Maximum kart haricinde Ziraat Bankasının, Kobilere özel Ziraat Kobi Kart ve Başak Kart gibi kredi kartı seçenekleri de bulunmaktadır. Aynı zamanda kurumsal müşterileri için Şirket Kredi Kartını Ziraat Bankasından alabilirsiniz. Maximum kart avantajlarında peşin harcamalarınızı 9 aya kadar taksitlendirme, taksitli nakit avans çekebilme ve 15 yaşından büyük kişilere ek kart çıkartabilme gibi avantajlar da yer almaktadır.

İlgili  Bank'O Shuttle Kredi Kartı Başvurusu

ZİRAAT BANKASI KREDİ KARTI BAŞVURUSU

Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu için birden fazla seçenek bulunmaktadır. Eğer bankanın müşterisiyseniz, internet şubesine girerek kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun haricinde kredi kartı başvurularınızı Ziraat Bankası şubelerinden ve Ziraat Bankası ATM’lerinden de yapabilirsiniz. 444 00 00 numaralı telefondan müşteri destek hattına bağlanarak da Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Cep telefonlarınızın mesaj bölümüne KART ve TC kimlik numaranızı arka arkaya yazarak en sona istediğiniz kart limitini belirtip 4747’ye mesaj atmanız halinde Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu yapmış olacaksınız. Ziraat Bankası başvuru sırasında kimlik bilgilerinizi istemektedir. Kimlik bilgileriniz aracılığıyla geçmiş dönem finansal durumunuz, sigortalılık durumunuz ve kazandığınız gelire ulaşan banka kredi kartı başvurunuzu bu bilgiler ışığında değerlendirip size en kısa süre içerisinde kredi kartı başvurunuzun sonucunu bildirecektir.

Bir önceki yazımız olan İşbankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde İşbankası kredi kartı başvuru sonucu, İşbankası Kredi Kartı Başvurusu ve Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Yapı Kredi World Kredi Kartı

Yapı Kredi Bankası World Kredi Kartı Borcu Sorgulama

İçindekiler1 World Kredi Kartı Borcu Sorgulama2 Yapı Kredi Borç Sorgulama Telefon World Kredi Kartı Borcu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir