Home / Kredi / Krediler / Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Gerekli Evraklar

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Gerekli Evraklar

Türkiye’nin hem şube sayısı olarak, hem mevduatlarında ve aktiflerinde en büyük bankası olan Ziraat Bankası aynı zamanda kuruluş tarihi itibariyle Türkiye’nin en eski bankasıdır. Devlet bankası olma özelliğini sürdüren Ziraat Bankası, yenilenen imajı ve bu imajını yansıttığı reklam kampanyalarıyla son dönemlerde ön plana çıkmaktadır. Özellikle çiftçilere verdiği kredileriyle bilinen Ziraat Bankasının ihtiyaç kredilerinde de birçok olanağı bulunmaktadır.

Güvenilir bir banka olarak görülen Ziraat Bankası, müşterilerine verdiği cazip fiyat avantajları ve alternatif kredi seçenekleriyle de ön plana çıkmaktadır. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu ve gerekli belgeleri öğrenerek kolayca kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ziraat bankası kredi başvurusu ve başvuru için gerekli belgeleri aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredileri

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredileri incelendiğinde Tüketici Kredisi, Masrafsız Tüketici Kredisi, Eğitim Kredisi, İpotekli Bireysel Finansman Kredisi, Arsa Kredisi, Yasa Kapsamındaki İpotekli Bireysel Finansman Kredisi, Yasa Kapsamındaki İpotek Teminatlı Kredi Transferi, Bireysel İşyeri Kredisi, Ortak İşyeri Kredisi gibi kredi seçenekleriyle karşılaşılmaktadır. Aynı zamanda ticari krediler başlığı altında, Eczane Destek Paketi, Turizm Destek Paketi, Borçlu Cari Hesap Kredisi, İskonto ve İştira Kredisi, Gün İçi Kredi, Nakit Yönetimi Kredisi, Taksitli Kredi, Dövize Endeksli Kredi ve Spot Dövize Endeksli Kredi, Spot Krediler, KOBİ Kredili Mevduat Hesabı (KKMH), Döviz Kredileri, Taksitli Döviz Kredileri, Yerli Makine İmalat Destek Kredileri, Engelsiz Destek Paketi, Kadın Girişimci Destek Paketi, Gayrinakdi Krediler, Mesleklere Özel Krediler, Tarım Sektörü Kredileri gibi pek çok ihtiyaç kredisi sağlamaktadır. bireysel ve kurumsal müşterilerini buluşturmaktadır. 36 aya kadar faiz seçeneği veren Ziraat Bankası, Tüketici kredisinde % 2,27, Masrafsız Tüketici kredisinde % 2,45, ipotekli bireysel finansman kredisinde % 2,20, Biz tüketici kredisinde % 2,37, biz masrafsız tüketici kredisinde % 2,47, çalışan biz tüketici kredisinde % 2,32, çalışan biz masrafsız tüketici kredisinde % 2,42 gibi faiz oranları vermektedir.

İlgili  Kosgeb Kredi Başvurusu için Gerekli Evraklar

Ziraat Bankası Kredisine Başvurmak için Gerekli Evraklar

Ziraat Bankası kredi başvurusu için gerekli olan evraklar, gelir belgesi, kimlik fotokopisi, başvuru formu gibi temel başvuru evraklarının yanı sıra başvuru yapacağınız kredi türüne göre şube tarafından istenen ek evraklardan oluşmaktadır. Ziraat Bankası kredi başvurusu yapmak ve gerekli olan evrakları incelemek için bankanın internet sitesinden bireysel bankacılık internet şubesinden veya eğer Ziraat Bankası müşterisi değilseniz sayfa üzerindeki kredi başvurusu bölümünden yapabilirsiniz. Bunun haricinde 0850 220 00 00 dan Ziraat Bankası çağrı merkezini arayarak kredi başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat Bankası şubelerine gitmeniz halinde de müşteri temsilcileri aracılığıyla kredi başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Konut Kredisinde En Uygun Banka Hangileri başlıklı makalemizde en uygun konut kredisi, en uygun kredi ve Konut Kredisinde En Uygun hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Ziraat Bankasından Hesap Nasıl Açılır?

İçindekiler1 Ziraat Hesap Açma1.1 Ziraat Bankasında Nasıl Hesap Açılır?1.2 Ziraat Ek Hesap Açma1.3 Özellikleri1.4 Ziraat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir