Home / Bankalar / Yapıkredi Bankası Fatura Ödemeleri

Yapıkredi Bankası Fatura Ödemeleri

Yapıkredi bankası ile fatura ödemek artık sorun olmaktan çıkıyor. Hem zamandan tasarruf sağlıyor hem de unuttuğunuz faturalarınızı unutmadan yatırma imkanı sunuyor. Yapıkredi sayesinde Telefon, doğalgaz, elektrik, su, kablolu TV, ADSL, Digiturk, Superonline, Turkcell, Avea ve Vodafone hatlı cep telefonu faturalarınız için talimat vererek kolayca ödeyebilirsiniz.

Yapıkredi Bankası Fatura Ödemeleri

Faturalarınızı ister otomatik fatura ödeme talimatı vererek zamanı geldiğinde otomatik ödesin isterseniz de tek tuş ile manuel olarak siz de ödeme yapabilirsiniz. Fatura ödemelerinde ek bir ücret talep edilmediği gibi aynı gün aynı dakika içerisinde ödemeniz gerçekleşiyor.

Yapıkredi ile fatura ödemenin bir başka yolu da telefon bankacılığıdır. 444 0 444 / 0850 222 0 444 iki numaradan da arayarak fatura numaralarınızı bildirmeniz kafidir. Bildirim esnasında güvenlik aşamasında yapacağınız doğrulardan sonra faturanız ödenir.

Yapıkredi Fatura Ödemeleri
Yapıkredi Fatura Ödemeleri

Yapıkredi Fatura Ödemek istiyorsanız bankanın şubelerinden birine, yapıkredi atmlerinden birine veya internet bankacılıgından da giriş yaparak hızlıca ödeme yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yapıkredi Eft Saatleri 2019 başlıklı makalemizde eft kesinti ücreti, yapıkredi bankası eft ve yapıkredi eft sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili  Faizi En Düşük İhtiyaç Kredisi Hangi Bankada?
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Hsbc Eft Saatleri 2019

Bankalardan bir tanesi olan HSBC, günümüzde turuncu bankalar renginden olan bir bankadır. Bankanın müşterileri genelde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir