Home / Kredi Kartları / Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu

Uzun yıllardır Türkiye’de bankacılık sektörü üzerine aralıksız hizmetler sunan Yapı Kredi Bankası, müşterilerine özel oranlar ile kredi sunduğu gibi aynı zaman’da kredi kartı konusunda da oldukça yardım etmektedir. İlklerin bankası olarak nitelendirilen Yapı Kredi Bankası yıllardır kalitesinden ödün vermeden daima müşterilerinin yanında olmuş ve tüm ihtiyaçlarını giderecek nakit yardımında bulunmuştur. Kredi kartı alanında sağlamış olduğu yenilikçi hizmetleri arasında yer alan Yapı Kredi WorldCard kredi kartı ile tüm alışverişlerinizi kolaylıkla yapabildiğiniz gibi nakit avans özelliğinden de faydalanabilmektesiniz. Düşük faiz oranlarıyla müşterilerine kredi kartı sunan banka kendilerine rahat bir şekilde ödeyebilmeleri için çeşitli fırsat periyotları sunarak müşterilerini zor durumda bırakmamaktadır.

Yapı Kredi kredi kartı başvurusu için SMS, internet ve telefon bankacılığını kullanarak kısa bir süre içerisinde kredi kartı başvurusu üzerine talepte bulunabilirsiniz. Yazımızın devamında Yapı Kredi Bankası’ndan kredi kartı talebinde bulunmanız için tüm alternatif yolları sıralayarak daha hızlı bir işlem görmeniz için sizlere yardımcı olacağız.

YAPI KREDİ TELEFON İLE KREDİ KARTI BAŞVURUSU

Telefon ile kredi kartı başvurusu yapmak için bankanın müşteri hizmetlerine ait numarası olan 444 0 444 numaralı hattı arayarak WorldCard kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Müşteri danışmanı tarafından size doğrultulan sorulara eksiksiz ve doğru bir şekilde cevap vermeniz dahilinde işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Akabinde en kısa süre zarfında başvurunuz değerlendirmeye alınarak banka tarafından size dönüş yapılmakta olup, eğer ön onay alırsanız size en yakın Yapı Kredi Bankası şubesinde yönlendirerek kredi kartınızı teslim almanızı söyleyeceklerdir.

İlgili  Kredi Kartının Kaybolması Sonucu

YAPI KREDİ SMS İLE KREDİ KARTI BAŞVURUSU

SMS ile kredi kartı başvurusu yapmak için yapmanız gereken tek şey mobil cihazınızdan WORLDWEB boşluk T.C. KİMLİK NUMARASI bilgilerinizi yazarak 4421’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Başvurunuzu oluşturduktan sonra kısa bir zaman çerçevesinde banka’nın müşteri hizmetlerine ait numaradan sizleri arayarak olumlu veya olumsuz cevap alacaksınız.

YAPI KREDİ İNTERNET ÜZERİNDEN KREDİ KARTI BAŞVURUSU

İnternet üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilmek için buraya tıklayarak karşınıza çıkacak olan işlem kutularında ki bilgileri kendinize göre yazarak/seçerek başvurunuzu kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Doğru ve eksiksiz girdikten sonra yapacağınız başvuru sonucunda müşteri hizmetleri tarafından aranarak ön onayı aldığınız takdirde en yakın şubeye giderek kartınızı teslim alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İşbankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde İşbankası kredi kartı başvuru sonucu, İşbankası Kredi Kartı Başvurusu ve Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

İşbankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

İçindekiler1 Maximum Kredi Kartı Başvurusu2 Maximum Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme Maximum Kredi Kartı Başvurusu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir