Home / Bankalar / Yapı Kredi İlk Param Nedir?

Yapı Kredi İlk Param Nedir?

Her banka aynı işlemi yapsa da, farklı isimlerle kampanyalar oluşturmaktadır. Yapı Kredi bankası ‘’İlk Param’’ kelimesini kullanarak çocuğunuzun doğduktan hemen sonraki yaşantısı boyunca, çocuğunuz büyüdükçe banka da paranızı büyütmektedir. Siz çocuğunuzu büyütürsünüz banka da paranızı büyütür nasıl mı?

Brikim hesabı olarak bilinen bu yöntemi bütün bankalar hizmet olarak sağlamaktadır. İlk mesajımızda dediğimiz gibi işlev aynı ama farklı isimlerle müşterilerine destek olmaktadır. Çocuğunuzun geleceğini düşünüyorsanız ki her anne, baba düşünür. ‘’İlk Param’’ birikim hesabı da bir o kadar çocuğunuzu düşünmektedir. Hesap açarsınız ve bu hesap çocuğunuzun üzerine olur. Kendi belirleyeceğiniz bir miktar parayı, her ay bu hesaba yatırarak yıllarca birikim yapıp çocuğunuzun ileriki hayatında, evlenirken, araba alırken, iş kurarken vs. sayamadığımız birçok konuda birikmiş parası sayesinde geleceğine sağlam bir adım atmasına yardımcı olursunuz.

Çocuğunuz için açtırmış olduğunuz vadeli veya vadesiz hesaplar ile isterseniz kredi kartınıza talimat vererek para yatırabilir, isterseniz kendi maaş hesabınızdan her ay düzenli bir şekilde sizin kendi belirlediğiniz bir miktar parayı biriktirebilirsiniz. Çocuğunuz henüz yeni doğduğu için bu onun ilk parası olacak ve Yapı Kredi ailesi yeni doğan bebekler için İlk Param diyerek siz anne, babaları en yakın şubesine bekliyor. Yapı Kredi İlk Param ‘da biriken paralarınız kesinlikle yerinde saymaz ve faizli bir şekilde çoğalarak ilerde çocuğunuzun yüzüne gülmek için çaba gösteriyor olacaktır.

İlgili  Bankalararası Kart Merkezi Nedir?

Bir önceki yazımız olan Yapıkredi Eft Saatleri 2019 başlıklı makalemizde eft kesinti ücreti, yapıkredi bankası eft ve yapıkredi eft sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Döviz’e Yüksek Faiz Veren Bankalar 2019

Bankalar toplumu nakit para konusunda destekleyen finans kuruluşlarıdır. Yani bankaların ortaya çıkış amacı bu noktadan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir