Home / Kredi / İhtiyaç Kredisi / Yapı Kredi Bankası Gelir Belgesiz Kredi

Yapı Kredi Bankası Gelir Belgesiz Kredi

Yapı Kredi Gelir Belgesiz Kefilsiz Kredi

Yapı Kredi ile en uygun kredileri alabilir ve nakit sorunlarınızın üstesinden gelebilirsiniz. Yapı Kredi ürünlerinden birisi de gelir belgesiz kredidir. Peki bu ne demektir. Bankadan kredi alabilmek için gerekli olan temel evraklardan birisi de aylık düzenli bir gelirin olduğunu gösteren maaş veya gelir belgesidir. Yapı Kredi gelir belgesi olmadan da kredi vermektedir. Yapı Kredi gelir belgesiz kredisini istediğiniz zaman alabilir ve nakit sorunlarınızın üstesinden gelebilirsiniz.

Yapı Kredi gelir belgesiz kredi içerisinde uygun faiz oranları yer almaktadır. Bu sayede kredilerinizi çok avantajlı şekilde alabilirsiniz. Üstelik kredi notu iyi olan kişiler de Yapı Kredi kredilerinden ek olarak indirim kazanabilmektedir. Yapı Kredi gelir belgesiz kredi işlemlerinde yer alan seçenekler arasında taksit erteletme ve kredi alımında kredi tahsis ücreti ödememe gibi fırsatlar bulunmaktadır. Yapı Kredi gelir belgesiz kredi sayesinde bütün işlemlerinizi rahat bir şekilde yapabilir ve ihtiyacınız olan nakit desteğini alabilirsiniz. Siz de Yapı Kredi şubelerine gelebilir veya Yapı kredi internet sitesinden kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi ile nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve gelir belgesi olmadan kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Düşük komisyonlu ve faizli kredi seçeneklerini gelir belgesiz kredi modellerinde de uygulayan Yapı Kredi, ihtiyaç kredilerini öğrenciler, ev hanımları ve işsizler için özel olarak hazırlamıştır. Yapı Kredi gelir belgesiz ihtiyaç kredisine başvuruda bulunmak için hemen bir Yapı Kredi şubesine gitmeniz veya Yapı Kredi internet bankacılığını kullanmanız gerekmektedir.

İlgili  Yapıkredi EFT ve Havale Ücretleri 2019

Yapı Kredi Gelir Belgesiz Kredi Faiz Oranları

Yapı Kredi gelir belgesiz ihtiyaç kredilerinin özellikleri ise şunlardır;

Kredi Tutarı Vade Faiz Oranı Tahsis Ücreti Aylık Taksit
10.000 TL 36 ay 2,76% 50 TL 479,61 TL
25.000 TL 36 ay 2,62% 125 TL 1.169,83 TL
50.000 TL 36 ay 2,55% 250 TL 2.310,74 TL

Yapı Kredi şubelerine gelerek bu kredilerin sahibi olabilirsiniz. Gerekli evraklar da Yapı Kredi şubelerinde veya internet bankacılığından alınabilmektedir. Gelir belgesiz kredi hızlı bir şekilde alınabilmektedir.

https://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/krediler/bireysel-ihtiyac-kredileri/

Bir önceki yazımız olan Faizi Düşük En Uygun İhtiyaç Kredisi Veren 3 Banka başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Yapı Kredi Bankası

Yapı Kredi Bankası Kredi Hesaplama

İçindekiler1 YapıKredi Kredi Hesaplama2 Yapı Kredi Bankası Hesaplama Araçları3 Yap Kredi Bankası Kredi Hesaplama Aracı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir