Home / Bankalar / Yapı Kredi Altın Hesabı Nasıl Açılır

Yapı Kredi Altın Hesabı Nasıl Açılır

Koç grubunun bankalarından bir tanesi olan Yapıkredi, bankacılık olarak bir hayli fazla şubesi ile tanınan bir banka türüdür. Burada altın hesabı da açtırmanız mümkündür.

Yapı Kredi Altın Hesabı Nasıl Açılır

Öncelike bu hesabı açmanız için bankanın müşteri olmak zorundasınız. Müşteri olmak içinse de kimlik kartınız ile beraber bankadan hesap açtırmanızı belirtmeniz gerekiyor. Personel size hangi hesabın açılmasını sorduktan sonra sizin vereceğiniz yanıta göre ( altın hesabı ) hesabınız aynı dakika içinde açılacaktır.

Size en yakın Yapıkredi şubesine giderek bu işlemleri ücretsizce gerçekleştirebilirsiniz.

Yapıkredi Altın Hesabı
Yapıkredi Altın Hesabı

Ayrıca bir başka yol ise eğerki bankanın müşterisi iseniz önceden yapmış olduğunuz internet şifreniz ile yapikredi.com.tr adresine girerekte altın hesabınızı aynı dakika içinde yine ücretsizce açtırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yapıkredi Eft Saatleri 2019 başlıklı makalemizde eft kesinti ücreti, yapıkredi bankası eft ve yapıkredi eft sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili  Emekli Maaşı Banka Değişikliği Nasıl Yapılır?
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Döviz’e Yüksek Faiz Veren Bankalar 2019

Bankalar toplumu nakit para konusunda destekleyen finans kuruluşlarıdır. Yani bankaların ortaya çıkış amacı bu noktadan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir