Home / Kredi / Krediler / 2018 Vakıfbank Yeni yıl Taşıt Kredisi Kampanyası

2018 Vakıfbank Yeni yıl Taşıt Kredisi Kampanyası

Vakıfbank yeni yıla yeni araç ile girmek isteyenlere uygun faiz oranları ile taşıt kredisi imkanı sunuyor. Bu haberi bizde sizlere açıklamak ve duyurmak adına yazı haline getirmeye çalıştık. Bildiğiniz gibi bankaların en çok tercih edilme sebeplerinden biride taşıt kredileri oluyor. Genelde taşıt kredisi kampanyaları da yıl sonlarında ve yeni yıl başlarında oluyor. Tabi yeni sıfır araç almak isteyenler için bu tarihler arasında araç firmalarının da kampanyaları olmakta. Yani tam sıfır araç için uygun tarihler denebilir. İki kampanyayı bir arada yakalamak her zaman mümkün olmuyor.

Vakıfbank taşıt kredisi yeni yılda özellikle ödeme seçenekleri ile güzel bir kampanya sunuyor. Öncelikle konumuza kampanya rakamları ile bilgiler sunarak başlayalım dilerseniz.

Vade seçeneği olarak Vakıfbank 48 aya kadar vade seçenekleri ile geniş bir vade alanı sunmakta. Bunun yanında faiz oranı da %1.17 oranında olarak duyuruldu. Aylık ödemeler ise eşit taksitlendirme seçeneği ile sunulmuş durumda. Ayrıca 3 ay ödemesiz olarak dönemli aylık eşit taksitlendirme seçeneği de mevcut. Yine bir diğer seçenek ise 3 ayda bir taksitlendirme yöntemi olarak göze çarpıyor. Yani siz istediğiniz seçenek ile araç sahibi olun diye bir çok ödeme planına yer verilmiş görünüyor. Son taksitte yine balon ödemeli seçeneği var. Tabi bu ayrıntılı bilgileri biz size yanlış bilgi vermeme adına sunmuyoruz. Bunların en doğrusunu yine banka şubesi ile ya da müşteri temsilcileri ile konuşarak alabilirsiniz.

İlgili  Düşük Faizli Kredi Nasıl Alınır?

Birde sizleri için hangi miktarda ne kadar kredi çekebilirsiniz ona bakalım.

Fatura değerleri üzerinden yapılan bu işlemlerde 50.000 TL ve üzeri araçlarda bu bedelin 50.000 TL olan kısmı için verilebilecek kredi oranı %70 olarak sabitlenmiş. 50.000 üzeri için ise bu oran %50’ye çekilmiş durumda. Üstte de belirttiğimiz gibi bu miktarlar için yine faiz oranları %1.17. Tabi bu krediye birde masraflar eklenecektir. Bu masrafta binde 5 + BSMV kredi tahsis ücreti olarak hesaplanacaktır. Bunu yine Vakıfbank şubelerinden öğrenebilirsiniz.

Bu rakamlar üzerinden siz istediğiniz miktarı ve ödeme seçeneğini belirliyorsunuz banka size gerekli planlamayı hazırlıyor. Bizim önerimiz bu yazı ile sabit kalmayıp yine şube ile bir görüşme yapmanızdır. Biz bu rakamları resmi Vakıfbank sitesi üzerinden sağladık. Fakat bu bilgileri banka değiştirme hakkını saklı tutar. Bizde bu bilgilere resmilik ve kefillik yapmamaktayız. Sadece bir bilgilendirme üzerine hazırlanmış makale ile sizlere yardımcı olmaya çalıştık. Unutmayın biz resmi bir kuruluş olarak çalışmıyoruz. Aklınıza takılan soruları bize yorum alanından ulaştırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar 2018 başlıklı makalemizde Askerlik Kredisi, Bedelli Askerlik Kredisi ve Bedelli Askerlik Kredisi veren bankalar hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Kart borcu için kredi

Kredi Kartı Borcu Kapatırken Kredi Kullanmak

İçindekiler1 Kart Borcu İçin Kredi Kullanma2 Kredi Kartı Borcu için Kredi Veren Bankalar Kart Borcu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir