Home / Kredi Kartları / Vakıfbank Kredi Kartı Nasıl Kapatılır?

Vakıfbank Kredi Kartı Nasıl Kapatılır?

Vakıfbank Kredi Kartı İptal Etme 2018

İçinde kart numaranızın da bulunduğu dilekçe ile size en yakın Vakıfbank şubesine giderek kart iptalini talep edebilirsiniz. Burada asıl olan sözleşme iptalidir. Sözleşme iptalini gerçekleştiren belgelerin fotokopilerini alıp saklamanız yeterli olacaktır.

Telefon ile kredi kartı kapattırma Vakıfbank

Telefon bankacılığı ile kart iptali için 444 0 724 numaralı telefonu arayarak Vakıfbank müşteri hizmetlerine ulaşabilir ve kart iptalini talep edebilirsiniz. Fakat dikkat edilmesi gereken hususlardan biri kart iptalinden emin olmaktır. İleride karşılaşabileceğiniz problemler için, kesinlikle sizinle görüşen müşteri temsilcisinin adı, soyadı ve görüşme tarihinizi not almalısınız. Bunun dışında eğer internet bankacılığı kullanıyor iseniz ki kesinlikle kullanmanız önerilir, iptali istenen kartı internet bankacılığı ile de kontrol edebilirsiniz. Gerekli bilgileri vakifbank.com.tr’den girdikten sonra, eğer kartınıza erişemiyor iseniz, kartınız iptal edilmiş demektir.

Bankalar, iptali istenen kartı istendiği günden itibaren yedi gün içinde iptal etmek ile mükelleftir. Kartı iptal etmek için önce karta ait borçların tamamen kapatılmasını tavsiye ediyoruz. Fakat eğer böyle bir imkanınız yoksa, kartın devam eden taksitlerini, iptal etme işleminden sonra da ödemeye devam edebilirsiniz. Banka kartı ve kredi kartı kapattırma konusunda sizlere yazdığımız bu yazı 2016 yılı itibari ile tekrar gözden geçirilmiş ve güncellenmiştir.

Bir önceki yazımız olan İşbankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde İşbankası kredi kartı başvuru sonucu, İşbankası Kredi Kartı Başvurusu ve Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili  Kredi Kartı Onaylandıktan Kaç Gün Sonra Gelir?
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

İşbankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

İçindekiler1 Maximum Kredi Kartı Başvurusu2 Maximum Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme Maximum Kredi Kartı Başvurusu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir