Home / Bankalar / Vadesiz Altın Hesabı İşbankası

Vadesiz Altın Hesabı İşbankası

İşbankasından yatırım yapanlara özel bir hesap olan Vadesiz Altın Hesabı ile yatırım yaparak hızlıca birikim yapabilirsiniz. Bu hesap sayesinde evlerinizde veya iş yerlerinizde güvenemediğiniz tüm ortamlarda saklayamadığınız altınlarınızı güvenle gram bazlı hesaplarımızda biriktirebilirsiniz.

• Vadesiz Altın Mevduatı ile altın birikimlerinizi çalınma ve kaybolma riski olmadan Bankamızdaki hesabınızda değerlendirebilirsiniz.

Vadesiz Altın Mevduat hesabınızı Şubelerimiz, İnternet Şubemiz ve İş Cep aracılığıyla açtırabilirsiniz.

Vadesiz Altın Mevduatınız ile 0,01 XAU(0,01 gr 995/1000 saflıkta altın) ve katları şeklinde işlem yapabileceğiniz için küçük tutarlar ile birikim yapma imkânına sahip olabilirsiniz.

• Vadesiz Altın Mevduatı işlemlerinde 1 gr 995/1000 saflıktaki altın 1 XAU değerine eşittir.

• Vadesiz Altın Mevduatı’nın 100.000 TL’si Tasarruf Mevduatı Sigortasına tabidir.

• İlan ettiğimiz alış fiyatları Bankamızın altın geri alış fiyatlarını, satış fiyatı olarak ilan edilen fiyatlar ise Bankamızın hesaba altın satışı yapacağı fiyatları göstermektedir.

Vadesiz Altın Mevduat hesaplarından herhangi bir masraf veya komisyon alınmamakta olup, altın alım – satım işlemlerinden doğan kazançlarda vergi kesintisi olmamaktadır.

• Yapacağınız tüm işlemler, ekranlarda ve dekontlarda hem 995/1000 hem de 1000/1000 yani tam saflık değerine göre ifade edilecektir.

• Fiziki altın işlemleri, işlem yapmadan 3 iş günü öncesinde şubeniz ile temasa geçmeniz durumunda 5 kg üzeri (6kg, 7kg, 8 kg gibi…) talep edilmesi koşuluyla Borsa’dan teslim alınarak yapılabilmektedir.

İlgili  Cepten Kredi Başvurusu

Bir önceki yazımız olan Yapıkredi Eft Saatleri 2019 başlıklı makalemizde eft kesinti ücreti, yapıkredi bankası eft ve yapıkredi eft sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Hsbc Eft Saatleri 2019

Bankalardan bir tanesi olan HSBC, günümüzde turuncu bankalar renginden olan bir bankadır. Bankanın müşterileri genelde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir