Home / Bankalar / Uygun Faizli Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Uygun Faizli Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Uygun Faizli Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Nakit paraya olan ihtiyacı karşılama yollarının başında bankalardan kredi çekme gelmektedir. Biraz meşakkatli bir işlem olsa da faiz oranları göz önüne alındığında istenilen miktardaki krediye bazı şartlar sonunda ulaşılmaktadır. Bu şartların başında gelen kefil isteme, 15bine kadar olan kredilerde bazı bankalar tarafından istenmeyebilmektedir. Bu bankaları şu şekilde sıralayabiliriz:

Akbank Kefilsiz Kredi

İhtiyaç kredisi kullanımlarında 15bin TL tutarındaki krediye kadar olan kredilerde kefil istemeyen bankalar arasında yer alan Akbank, Akbank Direkt Kredi uygulaması ile bu krediyi şubeye gitmeye gerek kalmadan vermektedir. Hem kefil istemeyen hem de uygun faiz oranlarına sahip olan Akbank’ta, ihtiyaca göre vade sayısında arttırma veya azalmaya da gidilmektedir.

Denizbank Kefilsiz Kredi

Şubeye gitmeden cep telefonu ile başvurulan bir kredi imkânı da Denizbank tarafından müşterilerine sağlanmaktadır. TC kimlik numarası ile gelir belgesi ve kefil gerekmeden başvurulabilen ihtiyaç kredisi, maksimum 15bin TL tutarında olabilmektedir.

TEB Kefilsiz Kredi

Oturduğunuz yerden kredi alabileceğiniz bir diğer banka da TEB’dir. 15bin TL’ye kadar hem kefilsiz, hem gelir belgesi istemeden hem de uygun faizle kredi veren TEB, kredi başvurularını ise internet üzerinden almaktadır.

Vakıfbank Kefilsiz Kredi

15bin TL’ye kadar kredi imkânını bankaların pek çoğu vermektedir. Ancak çekilecek kredi miktarı arttıkça kefil mutlaka istenmekte ve bu durumda bazen zorluklar ortaya çıkarmaktadır. Vakıfbank müşterilerine özel olarak kefil istemeden 50bin TL’ye kadar kredi verebilmektedir. Bunun karşılığında ise müşterilerinden tek istediği bu krediyi geri ödeyebilecek imkânları olduğuna dair düzenlenecek bir gelir belgesidir. Kredi notunun da incelenmesinin ardından gerekli görülürse kefil istenmeden belirtilen miktardaki kredi verilmektedir.

İlgili  En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar 2019

Odeabank Kefilsiz Kredi

Tıpkı Vakıfbank gibi Odeabank’ta müşterilerine kefil istemeden yüksek miktarlarda kredi imkânı sunmaktadır. 50bin TL’ye varan nakit para miktarlarına kadar olan krediyi müşterilerine kefilsiz olarak sunan Odeabank’ta müşterinin hem kredi notuna hem de gelir belgesine bakılmaktadır. Kredi notu yüksek ve gelir durumu bu kredinin geri ödemesini karşılayabilecek imkânsa ise kredi banka tarafından müşterisine verilmekte, aksi takdirde ise mutlaka kefil sağlanması istenmektedir.

Bir önceki yazımız olan Yapıkredi Eft Saatleri 2019 başlıklı makalemizde eft kesinti ücreti, yapıkredi bankası eft ve yapıkredi eft sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Taşıt Kredi Limiti Ne Kadar Olur?

Kredi türlerinin hepsinde krediyi kullanacak kişinin gelirine bağlı olarak bir limit belirlenmiştir. Bu limitler taşıt …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir