Home / Bedava İnternet / Turkcell Bedava İnternet Paketi 2019

Turkcell Bedava İnternet Paketi 2019

Hediye İnternet 2019

Turkcell bedava internet 2019‘da da devam etmektedir. Turkcell bedava internet kazanma veya Turkcell ücretsiz internet gibi sorularınızın cevabı bu makalemizde cevapladık. Turkcell belirli aralıklarla ücretsiz olarak internet hediyeleri ve paketleri sunmaktadır. Sizlere aşağıda maddeler halinde Turkcell bedava internet paketi nasıl alınır? açıkladık. Gelelim şimdi Turkcell hediye internetlere bakmaya;

Yaani Kullanarak Bedava İnternet Kazanma

Turkcell’in katkılarıyla hayatımıza giren Türkiye’nin yeni arama motoru olma adayı olan yaani.com.tr uygulamasını indirerek Turkcell hattınıza 1 GB bedava internet kullanımı tanımlanacaktır. Bunun için yapmanız gereken;

App Store ve Play Store üzerinden Yaani’yi indiren ve uygulamayı açan tüm Turkcell aboneleri, ayda bir kere bir ay geçerli 1 GB data kazanırlar. Yaani uygulamasını, uygulama marketlerinden indiren ve uygulamayı açan kullanıcı 1 ay geçerli 1 GB data hediyesi kazanır. 1 GB data hediyesi sadece Yaani uygulaması içerisindeki kullanımlarda geçerlidir. SMS ile bilgilendirme mesajı geldikten sonra paket aktiflenecektir. 1 GB data hediyesi kullanıcı, uygulamayı silmediği ve paketi iptal etmediği sürece kampanya süresi boyunca her ay yenilenecektir. Kullanıcı, paketini iptal ettiğinde kampanyadan tekrar yararlanamaz. Kampanya iOS için uygulamanın 4.1 ve üzeri, Android için 4.0 ve üzeri versiyonları için geçerlidir.Abonenin data hediyesini kazanabilmesi için herhangi bir zamanda en az bir kere Turkcell data bağlantılarından (LTE – 3G – Edge – GPRS) uygulamayı kullanmaları gerekmektedir.

Kampanyaya son katılım tarihi : 31 Temmuz 2019‘dur.

Detaylı bilgi için : https://www.turkcell.com.tr/kurumsal/kampanyalar/diger-kampanyalarimiz/yaani-kullanim-kampanyasi

4.5 G Salla Kazan Kampanyası

Turkcell abonelerine özel her hafta bedava internet kampanyası olan salla kazan kampanyası ile Turkcell bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell Hesabım uygulamasına girerek salla kazan yaptıktan sonra size bedava internet veya dakika vermektedir.

Haftada sadece 1 kere olan bu uygulama Cuma günü saat 09:00 ile başlar ve Perşembe günü saat 23:59’a kadar sürmektedir. Salla kazan kullanmadıkça birikme olmaz hafta bir kere kullanmanız gerekmektedir.

Kampanya süresi 03 Ocak 2020 tarihinde bitecektir.

Paycell Kart Al Kullan 3 GB İnternet Kazan

Turkcell’in yeni kartı olan PayCell ile 3 GB a kadar bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken;

 • 06.11.2018 tarihinden itibaren Paycell Kart’ına 50 TL yükleyen Turkcell’li tüm Paycell kullanıcıları Paycell Kart Haftalık 1 GB Hoş Geldin Kampanyası’ndan yararlanabilir.
 • Paycell Kart Turkcell veya D&R Mağazalarından, turkcell.com.tr ve dr.com.tr ’den satın alınabilir ya da Paycell uygulamasından sanal kart oluşturabilirsiniz.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için Paycell Kart’ına 50 TL bakiye yüklemek gerekir.
 • Kampanya kapsamında Turkcell’liler Paycell Kart’larına 50 TL yükleyerek Haftalık 1 GB hediye internetin sahibi olur.
 • Hoş Geldin Kampanyası’ndan faturalı / ön ödemeli bireysel/ kurumsal Turkcell müşterileri faydalanabilir, kampanyadan kampanya süresi boyunca yalnızca 3 kez faydalanılır.
 • 50 TL yükleme yapan müşteriler hediye paketleri hatlarına tanımlandıklarında SMS ile bilgilendirilecektir.

Kampanyaya son katılma tarihi : 31 aralık 2019

Kampanya hakkında detay bilgi : https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/diger-kampanyalarimiz/paycell-cardina-100-tl-yukle-1-gb-hediye-internet-kazan

BiP Kullan Kazan Kampanyası

Turkcell’in diğer bir uygulaması olan BiP ile bedava internet kazanabilirsiniz. Whatsapp’a rakip olan BiP uygulaması için Turkcell tüm müşterilerine özel ekstra kampanyalar sunmaya devam etmektedir. BiP uygulaması kullanarak bedava internet kazanmak için yapmanız gerekenler;

 • 19 Mayıs 2017- 31 Mart 2019 tarihleri arasında;
 • BiP tarafından kullanım yoğunluğuna göre belirlenen BiP Yıldızları, ilgili takvim ayı içerisinde BiP üzerinden atılacak bilgilendirme mesajı ile kendilerine özel olarak tanımlanan 1.000, 3.000, 5.000 mesaj hedefine ulaştıkları takdirde BiP Özel Haftalık 2 GB Hediye İnternet Paketi kazanırlar.
 • BiP üzerinden atılacak bilgilendirme mesajı yalnızca o ay BiP Yıldızı olarak seçilen kullanıcılara özeldir.
 • Kampanya kapsamına BiP üzerinden kişiden kişiye veya kişiden gruba atılan mesajlar, kontak bilgisi paylaşımı, lokasyon paylaşımı, caps ve sticker gönderimi, sesli mesaj gönderme,  fotoğraf ve video gönderme dahildir. BiP Web’ten atılan mesajlar ve titreşim mesajı hedef kapsamı içerisinde yer almamaktadır.
 • BiP Özel Haftalık 2 GB kampanyasından bir müşteri ilgili takvim ayı içerisinde yalnızca 1 kez faydalanabilir.
 • BiP Kullan Kazan Programı içerisinde bulunan kampanyalardan faturalı, ön ödemeli; bireysel ve kurumsal Turkcell müşterileri faydalanabilir.
 • Hediye internet  yurt içi kullanımlarda geçerlidir, kullanılmadığında sonraki dönemlere devretmez, 3. kişilere transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz.
 • Diğer BiP kampanyalarından yararlanan müşterilerimiz de BiP Kullan Kazan kampanyası faydalarından yararlanabilir.
 • Hediyelerin kullanımı mevcut ücretli paketlerden önceliklidir ve kullanım hakları sona erdiğinde müşteriler kendi tarife/kampanyaları üzerinden ücretlendirilir.
 • İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook (dizüstü bilgisayar) ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Geniş bant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanya son katılım tarihi : 31 Mart 2019

Kampanya hakkında detaylı bilgi : https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/servisler/bip-kullan-kazan-kampanyasi

Bir önceki yazımız olan HGS Satan Bankalar ve Yerler 2019 başlıklı makalemizde HGS müşteri hizmetleri, HGS Satan Bankalar ve HGS Satan bankalar hangileri hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir