Home / Kredi / Krediler / TEB Kredi Başvurusu için gerekli evraklar

TEB Kredi Başvurusu için gerekli evraklar

Türkiye’nin büyüyen bankalarından bir tanesi olan Türkiye Ekonomi Bankası yani TEB, mevcut hizmetlerini daha da artırarak tüm alanlarda kredi desteği sağlıyor. Bugünlerde adından sıklıkla bahsedilen TEB, yeni vadeli hesabı ile günlük paranızın değerini %10 üstünde değer kazandırmakta. Ayrıca kredi türlerine bakıldığında ihtiyaç kredisi, ev kredisi ve taşıt kredisi gibi birçok kredi çeşidini de içerisinde barındırmakta.

TEB Kredi Başvurusu için gerekli evraklar

Öncelikle bilmeniz gereken her kredi şartlarından bir tanesi olan kredi türünü seçmeniz olacaktır.

Ayrıca diğer bir şart ise kimlik kartınızın onaylı fotokopisini de göstermeniz gerekir bankaya. Bunun yanında gelir belgesini gösteren belge veya maaş bordrosu belgenizi de yanınızda bulundurun.

CEPTETEB ile Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

TEB’in uygulaması olan CEPTETEB uygulaması ile hiç bir evrağa gerek duymadan kredi başvurusu yapabilmektesiniz. Online olarak kredi başvurusu yapmak için https://www.cepteteb.com.tr/cepteteb-kredi-basvurusu#Step1 bu link’in içindeki TC kimlik ve Telefon numaranızı yazarak online olarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru sonrası bankanın evrak, belge isteme hakkını saklı tuttuğunu da belirtmek gerekir.

Bir önceki yazımız olan Kosgeb Kredi Başvurusu için Gerekli Evraklar başlıklı makalemizde kosgeb destek kredisi, kosgeb kredi başvur ve kosgeb kredi başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili  Altın Teminatlı İhtiyaç Kredisi Nedir?
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Konut Kredisinde En Uygun Banka Hangileri

Banka kredileri arasında en uzun vade seçeneklerine sahip olan konut kredisi, aynı zaman’da mortgage kredisi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir