Home / Bankalar / Teb Bonus Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Teb Bonus Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

TEB Kredi Kartı Başvurusu

Bu yazımızda sizlerle Teb bonus kredi kartı başvuru sonucu öğrenme konusunda bilgi sahibi olacağız. Ancak onun öncesinde TEB kredi kartı başvurusu nasıl yapılır sorusuna cevap bulalım. TEB kredi kartı başvurusu için ilk önce TEB web sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. Ana sayfaya giriş yaptıktan sonra üst sayfada yer alan sekmelerden ‘Kartlar’ yazan kısma geliyoruz ve açılır menüden ‘CEPTETEB Kredi Kartı’ seçeneğine tıklıyoruz. Yeni açılan sayfada yer alan kredi kartlarından başvuru yapmak istediğiniz kartın olduğu linke tıklayıp yeni sayfaya geçip yapıyorsunuz. Yeni gelen sayfada bulunan ‘Hemen Başvurun’ butonuna tıklayıp açılan sayfada yer alan forumu eksiksiz bir şekilde doldurulup ‘Devam’ diyorsunuz. İlgili formdaki TC kimlik numarası, cep telefonu ve e-posta kısımlarını doldurup ilerliyoruz. TEB kredi kartı başvurusu yapmak için tıklayınız.

TEB Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

Teb bonus kredi kartı başvuru sonucu öğrenme için yine TEB web sitesi ana sayfasında üst menüdeki ‘Kartlar -> CEPTETEB Kredi Kartı’ yolunu izliyoruz. İlgili bağlantıya tıkladıktan sonra yeni açılan sayfada yer alan ‘Başvurum Nerede’ butonuna tıklayarak başvurunuzu sorgulayabiliyorsunuz. Yeni gelen sayfada yer alan TC kimlik numaranız ve cep telefonunuz yazan kısımları doldurarak devam diyorsunuz ve TEB kredi kartı için yapmış olduğunuz başvuruyu kolay bir şekilde sorgulayabiliyorsunuz.

İlgili  SGK Cenaze Yardımı Ödeneği Sorgulama 2018

Görüldüğü gibi artık herhangi bir şubeye gitmeye gerek kalmadan teknolojinin getirdiği kolaylıkları kullanarak çevrimiçi olarak kredi kartı başvuru yapıp sorgulama işlemini pratik bir şekilde yapabiliyorsunuz. Siz de TEB Bonus kredi kartı için başvuru yapıp Teb bonus kredi kartı başvuru sonucu öğrenme konusunda yazımızda açıkladığımız yöntemi izleyerek sorunsuz bir şekilde oturduğunuz yerden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey internet bağlantısı olan bir bilgisayardan giriş yaparak başvuru işlemlerinizi tamamlamak olacaktır.

TEB kart başvuru sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Yapıkredi Eft Saatleri 2019 başlıklı makalemizde eft kesinti ücreti, yapıkredi bankası eft ve yapıkredi eft sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Çalışmayan Ev Hanımlarına Maaş Bağlanır Mı?

Çalışmayan ev hanımlarına maaş bağlanır mı? konusunda devletimizin yardım olanakları genelde çalışan anneleri kapsamaktadır. Çalışan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir