Home / Kredi Kartları / SMS ile Kredi Kartı Borcu Ödeme

SMS ile Kredi Kartı Borcu Ödeme

SMS ile Kredi Kartı Borcu Ödeme ve Sorgulama

Kredi kartı borcu ödemek için şubelerde neredeyse ömür geçmektedir. O borç ödeme sıralarının bir türlü sonu gelmemektedir. Bu nedenle siz de sms ile kredi kartı borcu ödeme işleminizi gerçekleştirerek; şubeye giderek o kadar sıra beklemekten kurtulmuş olursunuz. Sms ile kredi kartı borcu ödemek sizin için büyük bir avantajdır ve bu avantajı en iyi şekilde değerlendirmelisiniz. İşte, tüm bankaların ayrı ayrı sms ile nasıl kredi kartı borcu ödeme işlemi gerçekleştirdiği;

Ziraat Bankası; 

Ziraat bankasına kredi kartı borcunuz bulunuyorsa; kredi kartı borcunuzu da şubeye gitmeden sms ile ödemek istiyorsanız; önce talep ettiğiniz işlemi yazmalı, ardından 4747’ye sms olarak göndermelisiniz. Ziraat bankasına olan kredi kartı borcunuzu bu şekilde tek bir sms ile ve çok kısa bir sürede halletmiş olacaksınız.

Garanti Bankası; 

Garanti bankasına kredi kartı borcunuz varsa ve var olan bu kredi kartı borcunuzu şubeye gitmeden sms ile ödemek istiyorsanız Garanti size bu imkânı sunmuştur. İşte, şubeye gitmeden Garanti sayesinde tek bir sms ile kredi kartı borcu ödeme işlemini gerçekleştirmek için yapılması gereken işlemler; bilgi yazarak boşluk bırakmalı ve garanti kredi kart numaranızın son dört hanesini yazmalısınız. Ardından mesajınızı 3340’a göndermelisiniz.

İlgili  Halkbank Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank; 

Denizbank’a da bir kredi kartı borcunuz bulunuyorsa; Denizbank sizlere sms ile kredi kartı borcu ödeme imkânı sunmaktadır. Denizbank kredi kartı borcunuzu sms aracılığıyla ödemek için öncelikle sms sistemine müşteri temsilcisini arayarak kayıt yaptırmalısınız. Kaydınızın gerçekleştirilmesinden sonra kredi kartı ödemeleriniz tek bir sms ile ve hızlı bir şekilde olacaktır.

Yapı Kredi Bankası; 

Yapıkredi Bankası’da sizin kredi kartı borcunuzu sms ile ödemenize imkân tanıyan bankalar arasında bulunmaktadır. Yapıkredi Bankası kredi kartı borcunuzu sms aracılığıyla ödemek için yapmanız gerekenler; ESKTRE yazıp boşluk bırakmalısınız ve ardından TC kimlik numaranızı yazmalısınız. 4454’ye göndermelisiniz. Bu şekilde yapacağınız kart ödemeleri sizin için büyük bir kolaylık olacaktır.

Siz de aldığınız kredileri sms ile ödeyin ve şubede saatlerce beklemekten kurtulun.

Bir önceki yazımız olan İşbankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde İşbankası kredi kartı başvuru sonucu, İşbankası Kredi Kartı Başvurusu ve Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Yapı Kredi World Kredi Kartı

Yapı Kredi Bankası World Kredi Kartı Borcu Sorgulama

İçindekiler1 World Kredi Kartı Borcu Sorgulama2 Yapı Kredi Borç Sorgulama Telefon World Kredi Kartı Borcu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir