Home / Bankalar / Şekerbank EFT Saatleri 2019

Şekerbank EFT Saatleri 2019

Şekerbank EFT Saatleri; Bankalardan bir tanesi olan Şekerbank, adını okuduğunuzda Şeker gibi bir banka aklınıza gelebilir. Banka diğer bankalarda olduğu gibi tüm işlemleri içerisinde bulunduruyor. Bunlara baktığımızda kredi, kredi kartı, vadeli vadesiz hesaplar, döviz ve repo gibi sayısız işlem yapabilme imkanı sunan Şekerbank, ülkemizde hemen tüm illerde şubelerini bulmak mümkündür.

Şekerbank EFT Saatleri 2019

Bankadan eft işlemi yaptığınızda mesai saatleri arasında yapılan eft işlemleri ilk 5 dakika karşı hesaba veya bankaya yansımaktadır. Ancak mesai saatleri dışında kalırsa eft işlemleri merkez bankasına yansımayacağı gibi bir sonraki iş gününe sarkabiliyor. Şekerbank EFT saatleri resmi tatillere denk gelmediği sürece hafta içi her gün 09.00 ve 17.15 arası olarak belirlenmiştir. Bu saatlerden önce veya sonra yapılan her bir eft işlemi takip eden ilk mesai saatleri içerisinde gerçekleşmektedir.

Yazımız daha önce 2017 yılına göre düzenliydi. Biz bugünün tarihi ile yeniden inceleyip gerekli düzenlemeleri yaptık ve 2018 yılına uygun hale getirdik. Bilginize sunarız. Şekerbank eft saatleri konumuz artık 2016 yılına uygundur. Diğer bankaların da eft saatlerini öğrenmek isterseniz sağ menüde yer alan arama butonunu kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası EFT Saatleri 2019 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili  Kredi Kartı Asgari Ödemesi Nedir?
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Garanti Bankası EFT Saatleri ve Sorgulama 2019

Doğuş Holding’e bağlı olarak hizmetlerini sürdüren ve 1946 yılında kurulan Garanti Bankası, 2016 yılında Türkiye’nin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir