Home / Bayilik Veren Firmalar / Saka Su Bayilik Başvurusu ve Şartları

Saka Su Bayilik Başvurusu ve Şartları

Saka su ülkemizde 2004 yılında faaliyete geçen ve günümüze kadar istikrarlı bir şekilde büyüyerek gelen bir firmadır. Sadece ülkemizde değil Avrupa’nın bir çok ülkesinde faaliyet göstermektedir. Saka su AB uyum standartlarında, el değmeden kaynaktan damacanaya hijyenik koşullarda üretim yapan uluslararası bir su firmasıdır. Ülkemizde 2004 yılında İlk doğal mineralli su belgesini almış olmakla birlikte sadece yurtiçinde değil yurtdışında da tercih edilen ve aranan bir su markası haline gelmiştir.

Saka Su Bayiliği

Saka su firmasının yıllık üretimi 1 milyar litre olup, her geçen yıl yatırımlara devam ederek belli yüzdelerde büyüme göstermektedir. Saka su bunun yanında 2014 yılında cam şişe üretimine geçmiş, halkın sağlığını düşündüğünü ülkemize ve dünyaya göstermiştir. Saka su yurtdışında  en doğal mineralli su sertifikasını uluslararası Avrupa’nın en önemli kuruluşlarından biri olan SGS Fresenius Enstitüsü’nden almıştır. Bunun yanında uluslararası alanda  2011 2012 2013 yılında  Kristal ödülüne layık görülen su firması olmuştur.

Saka su bayilik şartları: 

Saka su bayilik verirken çok titiz davranmaktadır. Bu titizlik  AB standartlarında çalışmasından ve her zaman tüketici dostu olduğunu kanıtlamasından kaynaklanmaktadır.

– Saka su bölge şartlarına uygun olmak ve bölge firmalarından  daha iyi iş yapabilecek potansiyelde olmak. (depo – araç – bilgisayar – cep telefonu vs gibi kriterler)

İlgili  OSES Çiğ Köfte Bayilik Başvurusu ve Franchsing Şartları

– Saka su’da çalışacak olan personelin eğitimi, giyimi, diksiyonu vs ( Tüm bunlar saka su tarafından karşılanmaktadır),

Saka su bayi aksesuarları : 

Saka su bayilik alan firmalara  Su sebili – bayilik için tabela – çalışan kıyafetleri – su sebilleri – magnet – su pompası vs gibi ürünler göndermektedir.

Saka su bayiliğini almak isterseniz yukarıda belirttiğimiz şartları taşımanız ve buna uygun olarak maddi yönden güçlü olmanız gerekmektedir.

Saka su iletişim bilgileri : 

Merkez OfisSaka Su Genel Müdürlüğü Adresi : Kısıklı Mh. Alemdağ Cd. No:60 Masaldan İş Merkezi B Blok Kat:3 B. Çamlıca / Üsküdar / İstanbul

Saka Su Genel Müdürlüğü Telefon Numaraları : Tel :+90 (850) 221 12 00 Faks :+90 (216) 505 12 95

Saka Su Bayilik Başvuru Formu linki : http://sakasu.com.tr/tr/bayilik/bayilik-basvuru-formu

Bir önceki yazımız olan Yapı Kredi Bankası 4411 SMS Kredi Başvurusu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Bayilik Nasıl Alınır? Bayilik Almak İstiyorum Diyenlere

İçindekiler1 Bayilik Nasıl Alınır?2 Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılmalıdır?3 Bayilik Avantajları ve Dezavantajları Bayilik Nasıl Alınır? …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir