Home / Kredi Kartları / QNB Finansbank Card Finans Başvurusu

QNB Finansbank Card Finans Başvurusu

QNB Finansbank’ın Card Finans dünyasında 1.500 üstü markada ve 250 bin’den fazla alışveriş noktasında avantajlı kampanyalardan faydalanılması mümkün.İndirimler , taksitle alışveriş imkanı , para puan kazanımı ve para puanları üye iş yerlerinde avantajlı kullanma gibi özellikle sunan Card Finans acil nakit ihtiyaçlar içinde kefilsiz anında kredi imkanı sunuyor.

Anlaşmalı firmalarda ücretsiz otomatik ödeme talimatı verilmesi ise Card Finans dünyasına giren Finans Bank müşterilerine sunulan bir başka kolaylık. Sadece talimat vererek faturalar gecikmeden ödeniyor. QNB FinansBank Carf Finans bünyesinde aynı zamanda taksit kolay ile taksit yapamadığınız mağazalarda ki harcamalarınız için taksitlendirme imkanı sunarak ödemelerinizi zorlanmadan yapmanıza imkan tanıdığından Card Finans’la alışveriş çok kolay.

Card Finansla uçak seyahatlerinizde avantajlı. Kazanılan para puanlar ile uçak biletinizi bedavaya getirebilir ve alışveriş yaparak kazandığınız Para puanlar ile bedava yolculuk edebilirsiniz.

Eğitim ve sağlık harcamalarını aylık bir ücret karşılığında vade farksız taksitlendirebilir, benzin ve market harcamalarında 50 TL ve üstü alışverişlerde %5’lik indirim kazanabilirsiniz.

CardFinans altın biriktiren müşterilerini de unutmamış. CardFinans üzerinde otomatik talimat vererek Altın biriktiren  hesap için altın alımınızı sağlayabilir ve bu alımınızı ekstre döneminde ödeyebilirsiniz.

Bilindiği üzere herkes zaman zaman ödeme güçlüğü yaşadığı dönemler geçirebilir. İşte Card Finans bu süreçlerde de müşterilerinin yanında. Harcama öteleme özelliği sayesinde 100 TL ve üstü harcamalarınızı bir sonra ki aya öteleyerek o ay gelecek yüklü ödemelerin bir kısmını bir sonraki aya aktarabilirsiniz. Üstelik bu aktarım işleminde oldukça düşük faiz yansıtılmaktadır. 500 TL’lik bir harcamanın bir sonraki aya aktarılması halinde ödenilecek faizle beraber toplam 511 TL ödeme yapacaksınız.

İlgili  Denizbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Card Finans ailesine bağlı diğer kredi kartları ise Card Finans’ın temel özelliklerinin yanısıra  kullanım şekline göre bir çok farklı avantajları beraberinde getirmektedir.

Seyahatlerinde sıklıkla yurt dışına giden müşterilere havaalanları , Duty Free alışverişleri ve yurt dışı alışverişlerinde daha avantajlı imkanlar sunan CardFinans xtra

Eczane , market ve sağlık harcamalarında indirim ve ekstra taksit sunan CardFinans Emekli

Card Finans dünyasında yararlanabileceğiniz ek imkanlı kredi kartlarındadır.

Card Finans Classic kart kapsamında bulunan bu kartlara internet üzerinden birkaç dakika içinde başvurunuzu yapmanız mümkün.

CardFinans başvurusu için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

İşbankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

İçindekiler1 Maximum Kredi Kartı Başvurusu2 Maximum Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme Maximum Kredi Kartı Başvurusu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir