Home / PTT / PTT Kredi Başvurusu

PTT Kredi Başvurusu

PTT Kredi 2019

Kredi kullanmak isteyen kişilere farklı onlarca banka ile ortaklık kurarak hizmet sunan PTT kredi başvurusu yapmak için müşterilerinin şubelerini kullanmalarına olanak sağlamaktadır. Özelikle de emekli maaşını PTT şubeleri üzerinden alan emekliler için son derece özel koşullar ve fırsatlar sunan PTT emekli kredisi son aylara oldukça fazla talep görmeyi sürdürmektedir.

PTT Kredisi Veren Bankalar

PTT Kredi Vade sayısı Faiz Oranı Kredi Limiti
Aktifbank 36 3,19% 60.000 TL
Denizbank 36 2,79% 36.000 TL
ING Bank 36 2,39% 45.000 TL
TEB Jet Kredi 36 2,38% 40.000 TL
Burgan Bank 36 2,58% 55.000 TL

PTT kredisi denildiği zaman akla ilk gelen bankalardan biri de Denizbank olarak öne çıkmaktadır. Denizbank PTT kredisi yanı sıra Aktif Bank PTT kredisi ile kredi notu son derece düşük olan kişilerin kredi kullanımına olanak sağlamakta ve bu sayede düşük kredi notuna kredi veren bankalar sıralamasında birincilik koltuğuna oturmaktadır. Yine Burgan Bank PTT ihtiyaç kredisi ile kolay kredi veren bankalar arasında bulunmaktadır.

PTT Kredisi Kimler Alabilir?

PTT kredisi kullanmak için aranılan şartlar hangi kredinin kullanılmak istendiğine bağlı olarak değişkenlik göstermekle beraber tüm kredilerde aranılan ortak şart kredi başvuru formu doldurmak isteyen kişinin reşit olması, akıl sağlığının yerinde olması ve aylık belgelenebilir bir gelire sahip olmasıdır. Bu şartları taşıyan kişiler PTT kredisi başvurusu için gerekli hakka sahip olup PTT kredi başvuru sonucu onaylanırsa hemen kredi kullandırım işlemini sonuçlandırmaktadır.

İlgili  PTT Kargom Nerede? - Gönderi Takip Sorgulama

Daha detaylı bilgi için : https://www.ptt.gov.tr/Sayfalar/Banka/BankacilikIslemleri.aspx#ptt_ptt_kredi_islemleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

PTT Kart Hesap No Kartın Neresinde Yazar? [ÇÖZÜLDÜ]

İçindekiler1 PTT Kart Hesap Numarası Kartın Neresinde Yazıyor?1.1 PTT Kart Hesap Numarası Kaç Hanelidir?1.2 PTT …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir