Home / Kredi Kartları / Passolig Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Passolig Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Passolig Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Passolig kart sizin hem bir spor kartınız hem de kredi kartınız özelliğindedir. Passolig kartın birçok avantajı bulunmaktadır. Passolig kart bildiğimiz diğer kredi kartlarından çok daha farklı özelliklere sahiptir. Passolig kart özelliklerinin eksiği vardır fazlası yoktur. Normal bir kredi kartı ile alışveriş yaparsınız ve nakit para çekiminde bulunursunuz. Passolig kart sayesinde ise hem alışveriş yapacak, hem nakit para çekimi yapacak, hem de harcarken takımınıza katkıda bulunacaksınız. Ayrıca Passolig kart sahipleri; Passolig kartın sunmuş olduğu avantajlardan da faydalanabilmektedir. Passolig kart sahiplerinin bu avantajları onlara bir artı katarken, ayrıca o dönem paraları olmasa, kartlarında paraları olmasa dahi takımlarının maçlarını ücretsiz olarak seyredebilecekler. Yetmedi daha devam ediyor Passolig kartın avantajları. Bir kombine biletiniz mi var? Bir de Passolig kartınız mı var? O halde birleştirin ikisini kombine biletiniz de Passolig kartınıza uyarlansın. İster alışveriş yapın, isterseniz de maça gidin. Peki, tüm bu özelliklere sahip olan Passolig kart başvurusunu nasıl yapacağız?

Passolig kart başvurusunu; Passolig kart internet sitesi üzerinden yapacaksınız. Bunun için hemen al alanına tıklamalı ve daha sonra önünüze gelen başvuru formunu doldurmalısınız. Passolig kartınız için önünüze gelen başvuru formunda ilk sorulan soru uyruğunuz olacaktır. Eğer ki Türk vatandaşıysanız T.C kimlik numarası, eğer ki yabancı uyrukluysanız pasaport numaranızı girmelisiniz. Daha sonra gün, ay, yıl olarak doğum günü tarihiniz sorulacaktır. Bu bilgiyi de doğru bir şekilde girmeniz gerekmektedir. Daha sonra seçmeniz gereken alan ise tuttuğunuz takımdır. Hangi takımı tutuyorsanız onu işaretlemelisiniz. Ardından cep telefonu numaranızı girmeniz gerekmektedir. E posta adresinizi de girdikten sonra; güvenlik kodunu girerek, devam butonuna tıklamalısınız. Bu işleminizin ardından telefonunuza sms olarak bir doğrulama kodu gelecek. Bu doğrulama kodunun girişini yaparak devam edin. Ardından üçüncü adımda kart seçiminizi yapın. Fotoğraf yüklemenizi yapın ve kredi kartı bilgilerinizi girerek ödemenizi gerçekleştirin. Daha sonra başvurunuzu başvurularım alanından TC kimlik numaranız ve telefon numaranız ile takip edebilirsiniz. Kartınız hazırlandıktan sonra adresine postalanacaktır.

İlgili  Passolig Bakiye Sorgulama

Bir önceki yazımız olan İşbankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde İşbankası kredi kartı başvuru sonucu, İşbankası Kredi Kartı Başvurusu ve Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Yapı Kredi World Kredi Kartı

Yapı Kredi Bankası World Kredi Kartı Borcu Sorgulama

İçindekiler1 World Kredi Kartı Borcu Sorgulama2 Yapı Kredi Borç Sorgulama Telefon World Kredi Kartı Borcu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir