Home / Kredi Kartları / Passolig Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Passolig Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Passolig Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Passolig Kredi Kartı diğer tüm kredi kartlarından daha farklı bir yapıya sahip olan kredi kartıdır. Passolig kredi kartı sayesinde sporun tadına varırsınız. Passolig kredi kartının birçok avantajı bulunmaktadır. Passolig kredi kartının başlıca avantajı şüphesiz ki maçlarda olacaktır. Tuttuğun takımın maçları varken; kartında para olmasa dahi maça gitme hakkını elde edebilirsiniz. Passolig kredi kartı sayesinde kartınızla birlikte tüm maçlara rahatlıkla girebilirsiniz. Passolig kredi kartı avantajlarından bir tanesi de kombine biletinizi Passolig kartınıza uyarlayabilmenizdir.

Kombine biletinizi Passolig kartınıza onaylarsınız ve her maça kombine biletiniz sayesinde ama bir tek Passolig kartınız ile birlikte girme imkânını yakalarsınız. Passolig kartın tek kullanım alanı elbette ki maçlar değildir. Passolig kartınızı günlük alışverişleriniz için de kullanabilirsiniz. Hem bir nakit kartı hem bir alışveriş kartı olan Passolig kartının diğer kartlardan farklı olan özelliği; maçlara girişin sağlanmasıdır. Ayrıca çok sevineceğiz bir bilgi daha söz konusudur; Passolig kart ile yaptığınız her alışverişinizde takımınıza katkıda sağlarsınız. Passolig kartın bu özellikleri sayesinde tam bir taraftar olacaksınız.

Passolig kart başvurusu yaparken; Passolig internet sitesi üzerinden hemen Passolig kart al butonuna tıklamalısınız. Bu butonu tıklamanızın üzerinden; cep telefonu numaranız sorulacaktır. Daha sonra vermiş olduğunuz cep telefonuna bir sms gelecektir. Bu sms onay mesajı niteliğindedir. Passolig kart için onayınızı tamamladığınızda ise; bir takım seçiminde bulunmanız gerekir. Hangi takımı tutuyorsanız o takımın seçiminde bulunmanız gerekir. Daha sonra Passolig kart için fotoğraf yüklemeniz talep edilir. Fotoğraf yükleme işleminizi de yapmanızdan sonra; adres talep edilmektedir. Siz adresinizi verirsiniz ve Passolig kartınız hemen kuryeye verilerek adresinize ulaşmaktadır. Passolig kartınız hem takımınızın renklerinde olacak hem de Passolig kart üzerinde sizin resminiz olacaktır.

İlgili  Akbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Passolig kartın maça ücretsiz olarak girebilme, maçlarda avantajlar elde etme, alışveriş yapma ve nakit para çekim özellikleri gibi özellikler sayesinde Passolig kart tercihinde bulunmalısınız. Passolig kart başvuru sonucunu öğrenmek için ise yine Passolig kart internet sitesi üzerinden işlemde bulunmalısınız. TC. Kimlik numaranız veya pasaport kimlik numaranız ve cep telefon numaranız ile başvuru sonucunu öğrenebileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan İşbankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde İşbankası kredi kartı başvuru sonucu, İşbankası Kredi Kartı Başvurusu ve Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Yapı Kredi World Kredi Kartı

Yapı Kredi Bankası World Kredi Kartı Borcu Sorgulama

İçindekiler1 World Kredi Kartı Borcu Sorgulama2 Yapı Kredi Borç Sorgulama Telefon World Kredi Kartı Borcu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir