Home / Kredi Kartları / Passolig Banka Kartını Kredi Kartına Çevirme

Passolig Banka Kartını Kredi Kartına Çevirme

Passolig Banka Kartını Kredi Kartına Çevirme

Passolig kredi kartı; sizlerin maçlarda ve genel kredi kartı ihtiyaçlarınızda yanında olacak olan karttır. Passolig kredi kartıyla da alışveriş yapılması, nakit para çekilmesi mümkündür. Passolig kredi kartının diğer kartlardan farkı ise; Passolig kredi kartı ile maçlara girebilme avantajının bulunmasıdır. Ayrıca her alışverişinizde tuttuğunuz takıma maddi açıdan destek sağlanabilmesidir. Ayrıca Passolig kampanyalarından yararlanılabilmesi de Passolig kartının avantajları arasındadır.

Passolig banka kartı ile Passolig kredi kartı arasında küçük bir fark bulunmaktadır. Passolig banka kartınıza siz kendiniz para yükler ve ona göre alışveriş yapar, ona göre nakit para çekimi yaparsınız. Ayrıca kartınızda para yokken de maçlara girme imkânınız olmamaktadır. Ama yine alışverişlerinizde takımınıza maddi destek de bulunabilirsiniz. Ayrıca kartınızda paranız olduğu müddetçe de maçlara giriş yapabilirsiniz. Kredi kartında ise farklı bir özellik söz konusudur. Tıpkı normal kredi kartlarında olduğu gibi Passolig kredi kartında da bir limit söz konusudur. Ve Passolig kredi kartı limitleri sayesinde sizin hesabınıza para yatırmanıza gerek kalmadan paranız otomatik olarak yatar. Siz nakit para çekiminde bulunursunuz, alışveriş yaparken kullanırsınız, maçlara girişi sağlarsınız. Daha sonra normal kredi kartlarında olduğu gibi ödeme gününüz geldiğinde borç ödemenizi gerçekleştirirsiniz.

Passolig kredi kartında hiçbir paranız olmasa dahi maçlara giriş de yapabilirsiniz. Anlayacağınız o ki; Passolig kredi kartı, Passolig banka kartına göre çok daha avantajlıdır. Peki, Passolig banka kartımızı Passolig kredi kartına nasıl çevireceğiz?

İlgili  Akbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Passolig banka kartını, Passolig kredi kartına çevirme talebimiz bulunuyorsa ilk başvuracağımız yol; Passolig internet sitesi olmalıdır. Passolig internet sitesi üzerinden; Passolig banka kartımızı, Passolig kredi kartına dönüştürme talebinde bulunmalıyız. Bu talebiniz onaylandığı takdirde Passolig kartınızı artık kredi kartı olarak kullanarak avantajlardan faydalanabileceksiniz. Passolig banka kartınızı, Passolig kredi kartınıza çevirmek istiyorsanız tercih edeceğiniz tek yol; Passolig internet sitesi de değildir. Passolig başvurusu yapılabilen tüm merkezlerden, kredi kartına çevirme başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu merkezler nelerdir? PTT şubeleri, Akbank şubeleri ve Vakıfbank şubeleri aracılığıyla Passolig banka kartı, Passolig kredi kartına çevrilebilmektedir.

Bir önceki yazımız olan İşbankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde İşbankası kredi kartı başvuru sonucu, İşbankası Kredi Kartı Başvurusu ve Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Yapı Kredi World Kredi Kartı

Yapı Kredi Bankası World Kredi Kartı Borcu Sorgulama

İçindekiler1 World Kredi Kartı Borcu Sorgulama2 Yapı Kredi Borç Sorgulama Telefon World Kredi Kartı Borcu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir