Home / Kredi Kartları / Passolig Bakiye Sorgulama

Passolig Bakiye Sorgulama

Passolig Bakiye Sorgulama

Passolig; hayatımıza yeni girmiş olan spor ve ekonomiyi birleştiren bir kart niteliğindedir. Çünkü Passolig kart ile istersek alışveriş yapar, nakit çekim yapar, istersek de maçlara gidebiliriz. Ulaşımda kullanabiliriz. Bu kadar çok kullandığımız ve kullanabileceğimiz alan olan Passolig kartı ile yapılan her alışverişte takımınıza da katkı sağlar ve takımınızın ilerlemesi için siz de çorbaya tuz katmış olursunuz. Passolig ile güçlü ve özgür bir taraftar olmayı başaracaksınız. Çünkü paranız olmasa dahi yalnızca kartınız ile maçlara girme hakkınız bulunmaktadır. Hiç paranız olmasa, kartınızda da bakiye olmasa dahi takımınızın maçlarına ücretsiz olarak katılabileceksiniz. Ayrıca kombine biletinizi Passolig kartınıza da transfer etme imkânınız bulunmaktadır. Bu şekilde yaptığınız transferler sayesinde de her maça kolaylıkla katılabileceksiniz.

Passolig kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

Bu kadar çok avantajı olan Passolig kartından siz de olmazsa olur mu? Elbette, olmaz. Onun için Passolig kartınızı hızlı ve kolay bir şeklide başvurarak alabilirsiniz. Passolig kredi kartı başvurunuzu; Passolig internet sitesi üzerinden, ak bank şubeleri aracılığıyla, Vakıfbank şubeleri aracılığıyla, PTT şubeleri aracılığıyla ve passo.com.tr adresinden yapabilirsiniz. Hızlı ve kolay bir şekilde yapacağınız başvurular; hızlı ve kolay bir şekilde yapılarak değerlendirilecektir. Değerlendirmeler sonucunda Passolig kredi kartına sahip olursanız Passolig kartınızı alışverişte, nakit çekimde ve daha birçok alanda kullanabilirsiniz. Peki, Passolig kredi kartı bakiye sorgulama işlemini nasıl yapabiliriz?

İlgili  En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar 2019

Passolig Müşteri Hizmetleri

Passolig kredi kartı bakiye sorgulama işleminin yapılabilmesi için ne yazık ki internet üzerinde var olan bir yol yoktur. Passolig kredi kartı bakiye sorgulamanız için tercih edebileceğiniz yol yalnızca telefon ile müşteri hizmetlerini aramak olmaktadır. Telefon ile müşteri hizmetlerini arayarak Passolig kredi kartı bakiye sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. 0850 724 33 24 numarasından Passolig müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz. Passolig müşteri temsilcisi size bilgi teyiti için bazı kişisel sorular soracaktır. Bu soruları doğru yanıtlamanız halinde ise sizin bakiyeniz, müşteri temsilcisi tarafından sisteme bakılarak öğrenilecek ve size bildirilecektir. Passolig bakiye sorgulama işlemi olarak sunulan bu sistem biraz bir sistem olsa da zaman içinde bu sistemin de değişime uğrayacağı düşünülmektedir.

Bir önceki yazımız olan İşbankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde İşbankası kredi kartı başvuru sonucu, İşbankası Kredi Kartı Başvurusu ve Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Yapı Kredi World Kredi Kartı

Yapı Kredi Bankası World Kredi Kartı Borcu Sorgulama

İçindekiler1 World Kredi Kartı Borcu Sorgulama2 Yapı Kredi Borç Sorgulama Telefon World Kredi Kartı Borcu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir