Home / Bankalar / Paraf Kredi Kartı Başvurusu Halkbank

Paraf Kredi Kartı Başvurusu Halkbank

Ülkemizde tercih edilen kredi kartlarından bir tanesi olan Parafkart ile ayrıcalıklar dünyasına merhaba diyebilirsiniz. Paraf card sayesinde bedava para puan kazanabildiğiniz gibi taksitli alışverişler ile bütçenizi sıkmadan harcama yapma imkanı sunmakta.

Türkiye’nin ileri gelen bankalarından biri olan Halk Bankası kullanıcılarına sunmuş olduğu Paraf kart ile çeşitli imkanlar, avantajlar, indirimler sunmakta. Çok çeşitli kullanım alanları olan Paraf kart PARAF GÜNÜM, ARTAN PARAFPARA, PRIME CLASS LOUNGE, PARAF SHUTTLE gibi kullanım alanları ile kullanıcılarına çeşitli imkanlar sunuyor.

Halkbank Paraf Kart
Halkbank Paraf Kart

Halk Bankası Paraf Kart’a sahibp olmak için ise yapılması gereken şey: Halk Bankası Paraf kartın sitesine girerek, adresiniz, T.C Kimlik numaranız, telefon numaranız, aylık geliriniz, gibi bilgilerle kart türünüzü seçip internet sitesi üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yapıkredi Eft Saatleri 2019 başlıklı makalemizde eft kesinti ücreti, yapıkredi bankası eft ve yapıkredi eft sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili  120 Ay Vadeli Konut Kredisi Faiz Oranları
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Burgan Bank EFT Saatleri 2019

Eft yapmak belirli saatler dışında yapıldığı anda işleminiz bir sonraki iş gününe sarkabiliyor. Bunu önlemek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir