Home / Yatırım Haberleri / Para Kazanmanın Tek Yolu Nedir

Para Kazanmanın Tek Yolu Nedir

Yurdun hemen her köşesinde her tarafta insanların akıllarının bir köşesinde yer edinmiştir para kazanmak nasıl oluyor bu insanlar paraları nasıl kazanıyor ?

Para Kazanmanın Tek Yolu Nedir

tobb

Buna en güzel örnekleri vermek istersek bizlere bu sorunun yanıtını verecek olan ise Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıkoğlu’dur. Bir söyleyişi de konuklarına bildiri amaçlı demeçler veren Hisarcıkoğlu, “Bir kent şayet büyümek istiyorsa birlikte hareket etmelidir. Şehrin markalaşmasının tek formülü “birlikten rahmet, bereket doğar, ayrılıkta ise azap vardır” düşüncesini benimsemektir. Para kazanabilmenin tek kuralı markalaşmaktır” Başbakan Yardımcısı Ali Babacan ile de görüştüklerini belirten Hisarcıklıoğlu, “Sayın Babacan görüştüm. Yakın zamanda piyasaya kare kodlu yeni bir ödeme enstrümanının girecek. Normal bir çek olacak, birde kare kodlu çek olacak. Kare kodlu çekin üzerindeki kodu okuttuğunuz zaman o kişiden, mal sattığınız kişiden aldığınız çekin karşılığında onun bütün özgeçmişini göreceksiniz” dedi.

İlgili  Halk Bankası Yatırım Hesabı Nedir?
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Spread ve Sabit Spread Nedir? Nasıl İşler?

İçindekiler1 Spread ve Sabit Spread Nasıl İşler?2 Spread Nedir?3 Sabit Spread Nedir? Spread ve Sabit …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir