Home / Bayilik Veren Firmalar / OSES Çiğ Köfte Bayilik Başvurusu ve Franchsing Şartları

OSES Çiğ Köfte Bayilik Başvurusu ve Franchsing Şartları

OSES Çiğ Köfte

1993 yılında İstanbul’da Osman Yaşar tarafından kurulan Oses Çiğ köfte, kurulduğu günden bu yana kitle sayısını artırmaktadır. Sektöründe öncü olan firma ilk çiğ köfte üretim makinesini kullanarak, daha fazla kitleye ulaşmayı başarmıştır.  Böylece firma sanayileşmeye başlamıştır.

Geleneksel lezzetimizi tüm Türkiye ve dünyaya tanıtmak isteyen firma bayilik veren firmalar arasında bulunmaktadır. AB standartlarında üretim yapan ilk çiğ köfte fabrikasını kurdu.

Bu fabrikalarda çiğköfteler el değmeden üretilmeye devam etti. Temiz ve hijyenik koşullar altında, üretim için gerekli olan belgelerler beraber üretime devam edildi. Üretimde kullanılan tüm malzemeler en iyi firmalardan alındı. Yeşillikler steril ortamlarda yıkanarak, sunuma hazırlandı ve firma daha su sistemle faaliyetlerini sürdürmektedir.

OSES Çiğ Köfte Bayilik Şartları VE Franchising Bedeli

Girişimcilerin önünü açan firma, bayilik vererek pek çok kişiye kendi işinin patronu olma imkanı sağlamaktadır. Oses çiğ köfte Almanya ve Çin’de açtığı fabrikalarla yurtdışında da üretime başlamıştır. Yurtiçi ve yurtdışı bayilik vermeyi düşünen firma,  Almanya Frankfurt’ta 2013 yılında Avrupa kalite ödülüne layık görülmüştür. Bayilik vereceği yatırımcıların da aynı özveri ve titizlikle işlerine sahip çıkmalarını isterler.

Türkiye’nin 55 ilinde 600’ü aşkın şubesi olan firmadan bayilik almak için öncelikle bayilik başvurusunda bulunmanız gerekiyor. Bayilik başvurunuz incelendikten sonra size dönüş yapılır. Başvurunuz olumlu görülürse, bayilik sözleşmesi imzalanır. Bu anlaşma her iki tarafın haklarını korumaya yöneliktir.

Firma sizden franchise bedeli almaz. Tek isteği açacağınız bayiliği firmanın konseptine uygun dekorasyon etmenizdir. Bayiliği açınca kurulum giderleri sizin tarafınızdan karşılanır. Firma açılış kampanyanızı ve dekorasyonu yönetir. Her türlü ihtiyaç duyduğunuz yardımda eğitimli kadrosu ile anında yanınızdadır. Firma ilk günden itibaren size ve personelinize gerekli eğitimleri verir. Bu eğitimler ara dönemlerde devam eder.

Ulusal ve yerel yayında yapılan her türlü reklam çalışması için sizden ücret talep etmezler. Eğer işletmenin dekorasyonunu siz yaptırmak isterseniz, o zaman firmanın belirlediği standart ölçüleri ve şartları uygulamak zorundasınızdır. Bayiliklerde satışı yapılacak olan ürünler, bölgede bulunan fabrikadan günlük vakumlu poşetler içinde taze olarak gönderilir. Böylece müşterilerinize kaliteli sunum yaparsınız.

Açılışa özel hediye çiğköfte verilir. Bu çiğköfte ile ilk kazancınızı elde edersiniz. Daha sonra firmanın size göndermiş olduğu çiğköfte satışları ile kazancınız % 100 artırırsınız. Böylece hem firma hem de siz kazanmış olursunuz. Oses çiğköfte farkını ve kalitesini bir kez daha yaşamanın mutluluğunu duyarsınız. Kısa zaman içinde firma ile aynı kalitede iş yapmaya başlarsınız.

OSES, lezzet ve kaliteyi daha fazla kişiye ulaştırabilmek adına franchise bedeli almamaktadır. Herhangi bir bedel ödemeden OSES ailesine katılabilirsiniz.

Tek prosedür, Oses’in kurumsal kimliğine uygun dekorasyon yapılması ve franchise sözleşmesidir.

Açacağınız işletmenin kurulum giderleri size aittir.

OSES ise işletme dekorasyonu ve açılış kampanyasını yönlendirmektedir.

OSES bünyesinde yer alan eğitmenlerimiz işletme personeli için gerekli eğitimleri sağlamaktadır.

Ulusal ve yerel basın kuruluşları veya yazılı – görsel medya aracılığıyla reklam ve merkezi promosyonlarda herhangi bir katılım payı veya bedel talep edilmemektedir.

Türkiye geneli fiyat politikası sabittir.

Ürünlerin satış ve sevkiyatı, barkod sistemi dahilinde ve gıda vakumu güvenliğiyle sağlanmaktadır.

OSES’le çalışmaya başladığınız andan itibaren franchise koordinatörleri tarafından teknik destek alacaksınız.

Çok kısa zamanda açacağınız işletmede aynı lezzet ve standartlarda hizmet verebileceksiniz.

Eğer şubeyi kendi imkanlarınızla yaptırmak isterseniz, standart ve şirket prosedürlerine uymak şartıyla yapabilirsiniz.

Açılışınızda kullanmak üzere, ücretsiz ürün teminatı yapılmaktadır.

Mağazanızı anahtar teslim devralmak isterseniz, profesyonel ekibimiz sizin için bunu gerçekleştirebilmektedir.

OSES Çiğ Köfte başvuru formu linki : http://www.oses.com.tr/basvuruformu

İlgili  Bayilik Çeşitleri Nelerdir?

İletişim Bilgileri : 

  • 444 50 02
  • 0850 480 67 37

 

Bir önceki yazımız olan Yapı Kredi Bankası 4411 SMS Kredi Başvurusu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Bayilik Nasıl Alınır? Bayilik Almak İstiyorum Diyenlere

İçindekiler1 Bayilik Nasıl Alınır?2 Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılmalıdır?3 Bayilik Avantajları ve Dezavantajları Bayilik Nasıl Alınır? …

One comment

  1. Güzel ve başarılı bir yazı olmuş. Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir