Home / Bankalar / Garanti Bankası / Öğrenci için Bonus Genç Kredi Kartı Başvurusu

Öğrenci için Bonus Genç Kredi Kartı Başvurusu

Öğrenci için Bonus Genç Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartı alışveriş için vazgeçilmez materyaldir. Bununla birlikte nakit sıkıntısı olduğunda imdadımıza da yetişmektedir. Fakat herkes maalesef kredi kartı alamıyor. Başvuru için gerekli şartlar var ve bu şartların sağlanması zorunludur. Bunların başında gelirinizi belgelemek ve kredi notu durumunuz gelmektedir. Kredi notu daha önce ki kredi ve kredi kartı işlemlerinizin durumuna göre size atanmıştır. Kredi notu sorgulama işlemi için yine sitemiz kredipiyasa.com üzerinde arama yaparak gerekli bilgileri alabilirsiniz. Asıl konumuz kredi kartı başvurusu olduğu için şuan buna odaklanalım. Para ihtiyacı en çok olan dönem kuşkusuz öğrencilik yıllarıdır. Bu süreçte her banka maalesef size kredi kartı sağlamaz. Çünkü geliriniz yok. Bu yüzden bazı bankalar çeşitli kampanyalar ile sadece öğrencilere özel kredi kartı vermektedir. Biz de bunlardan biri olan Garanti Bonus Genç kredi kartını sizlere tanıtmak için bu yazıyı hazırlama gereği duyduk.

Garanti Bankası Bonus Genç Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bonus Genç başvurusu yapmak oldukça basittir. Öncelikle telefon ile veya internet üzerinden form doldurarak ön başvuru yapmak mümkün. Fakat asıl başvuru için önerimiz şubelerdir. Hem sizi daha net bilgilendireceklerdir. Telefon ile başvuru için Türkiye’de tanımlı hat ile başvuru yapabilirsiniz. Tabi yaşınız 18’i doldurmuş ve üsttü olmalıdır. 444 0 333 numaralı telefondan arama yapıp daha sonra çıkan yönlendirme mesajında sırasıyla 1-5-2-1’i tuşlayın ve başvuru operatörüne doğrudan bağlanın. Zaten gerisini yapmanız için telefonda sizi yönlendirirler. Ayrıca internet şubesi üzerinden bonus.com.tr veya garantinin web sitesinden başvuru yapabilirsiniz. Başvuru sonucu izleme ekranından, daha önce yaptığınız başvuruların sonuçlarına da ulaşmanız mümkündür. Başvurusu onaylananlar için kredi kartları vermiş oldukları adrese posta yolu ile yollanmaktadır. Genellikle öğrenci kredi kartlarında olduğu gibi limit biraz düşük olacaktır. Fakat yine de bu durumda bile size kredi kartı verdiği için bonus bence önemli bir fırsattır. Yine bunun dışında başka bankalarda da öğrencilere özel kartlar mevcut sizlere onları da araştırmanızı öneririm. Bu konumuz yalnız Bonus Genç üzerine olduğu için onu açıklamaya çalıştık.

İlgili  Garanti Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır?

Diğer konularımda da yazdığım gibi bizim herhangi bir kurum veya banka ile bağlantımız yoktur. Sadece yazılar bankaların ve kurumların resmi sitelerinde ki bilgilerin yorumlanmış hali olarak sizlere sunulmaktadır. Tamamen araştırmalara dayalıdır.

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası EFT Saatleri ve Sorgulama 2019 başlıklı makalemizde garanti bankası, garanti bankası eft ve Garanti Bankası EFT Kodu hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye’nin özellikle internet bankacılığı alanında en gelişmiş alt yapısına sahip bankaları arasında olan Garanti Bankası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir