Home / Kredi Hesaplama1 / Odeabank Kredi Hesaplama

Odeabank Kredi Hesaplama

Odeabank Kredi Hesaplama Aracı

Ülkemizde hizmet veren bankalar; kredi ürünlerinden yararlanmak isteyenlere, öncesinde bir ödeme planı oluşturma fırsatı da tanıyorlar. Bir nevi kredi talebinde bulunmadan önce; insanların bir kez düşünmelerine yardımcı oluyorlar. Odeabank da aynı şekilde kredi ürünlerinden yararlanmak isteyen insanlara; aylık ödeme planı çıkarma fırsatı tanımaktadır. Bu sayede, insanların talep edecekleri krediyi aydan aya ödeyip ödemeyecekleri konusunda bir fikir sahibi olmaları sağlanmaktadır.

https://www.odeabank.com.tr/tr-tr/sayfalar/hesaplama-araclari.aspx

Odeabank kredi hesaplama aracı sayesinde siz de bu bankadan kredi başvurusunda bulunmadan önce; aydan aya ne kadar ödemeniz gerektiği konusunda bir fikir sahibi olabilir. Ya da çekeceğiniz kredi miktarı hakkında bir fikriniz yok ise; sistem üzerinden aylık ödemenizi ve vade sayısını girerek, bu bankanın size ne kadarlık bir kredi vereceği hakkında bir fikir edinebilirsiniz. Daha sonra yapacağınız başvurular, daha sağlam temeller üzerinde kurulmuş olacaktır. Böylece geri ödeme konusunda da bir zorluk çekmez ve gelirinizi en uygun olan krediyi çekerek, maddi açıdan ileride bir sorun yaşamazsınız. Kredi hesaplama aracında 2 farklı yöntem karşınıza çıkacaktır.

Odeabank Kredi Faiz Oranları

İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı : % 3,25

Konut Kredisi Faiz Oranı : % 3,00

Taşıt Kredisi Faiz Oranı : % 3,00

Müşterilerine sunduğu çeşitli kredi ürünleri ile ön plana çıkmayı başaran Odeabank’ın resmi web sitesinde yer alan Odeabank kredi hesaplama aracında ilk olarak sizden kredi türü tercihi yapmanız istenmektedir. Ardından 2 farklı seçenekten birini tercih etmeniz gerekecektir. Dilerseniz; 2 yöntemi de ayrı ayrı kullanabilirsiniz. İlk seçenekte; çekmek istediğiniz kredi tutarı ve vade gibi bilgiler istenmektedir. Bunları doldurup hesapla butonuna bastıktan sonra aylık ödemeniz gereken tutar karşınıza çıkacaktır. Böylece krediyi çekmeden önce; aylık ödemeniz gereken miktarı öğrenmiş olacaksınız.

İlgili  Vakıfbank Kredi Hesaplama

Bir diğer Odeabank kredi hesaplama yönteminde ise; sizden aylık ödeyebileceğiniz tutar ve vade bilgileri istenmektedir. Bunları doldurup işlemi yaptıktan sonra da; bankanın size ne kadar kredi vereceği konusunda bir fikir sahibi olmuş olursunuz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Esnaf Kefalet Kredisi Hesaplaması Nasıl Yapılır? 2019

İçindekiler1 Esnaf Kefalet Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?1.1 Kimler Nasıl Başvurabilir?2 Esnafa Faizsiz Kredi İmkanı2.1 Başvuru …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir