Home / Genel / Mortgage Sistemi ile Ev Almak için 6 Sebep

Mortgage Sistemi ile Ev Almak için 6 Sebep

Hayalleri arasında ev sahibi olmak isteyenler, kendilerine ait bir konuta sahip olma adına kullandıkları yollar arasında ilk sırada banka kredileri gelmektedir. Bankaların siz değerli müşterileri için sunmuş olduğu kredi ürünleri arasında yer alan konut kredileri uzun geri ödeme vadesi ve düşük faiz oranları ile bilinmektedir. Bankalar üzerinden kullanılan konut kredilerine alternatif olarak geliştirilen Mortgage sistemi diğer kredi türlerine göre daha avantajlı olup ev sahibi olmak isteyenlerin büyük dostudur. Bu bakımdan ev sahibi olmak isteyenlerin neden Mortgage sistemini tercih etmeleri gerektiğini ifade etmeye çalışacağız. Bu bakımdan Mortgage sistemi ile ev almak için 6 sebep ile ifade edebileceğimiz bir plan hazırladık.

Ev sahibi olmak isteyenler kira öder gibi ev almak istemez misiniz? Mortgage sistemi siz değerli vatandaşlarımızın her ay kira öder gibi ev sahibi olmanızı sağlamaktadır. 10 yıl boyunca oturacağınız eve kira ödemek yerine kendi evinizi satın alıp kira öder gibi sahip olmanızı sağlamaktadır. Mortgage sistemi sizlerin taşınma gibi büyük problemlerinize çözümler sunmaktadır. Bilindiği üzere kira oturduğunuz süre zarfında her an evden çıkmanız söz konusu olmaktadır. Bu stres ile yaşayıp aynı zamanda taşınma gibi riskli ve yorucu bir iş ile karşı karşıya kalmaktasınız. Ayrıca her taşınmada ödeyeceğiniz kira, depozito, emlakçı masrafları, elektrik, su, telefon, internet, doğalgaz, TV vb. aboneliklerin sizler için zulüm olmasını Mortgage ortadan kaldırmaktadır.

İlgili  Banka Harici Kredi Verenler

Mortgage sistemi birikim değerlendirme yoludur. Nasıl mı? Ev sahibi olmak için kenara ayırmış olduğunuz paraların peşinat olarak değerlendirmek suretiyle sizlerin ev sahibi olmanızı sağlamaktadır. Ayrıca sahip olacağınız peşinat sayesinde daha düşük kredi çekip faizinin düşük olmasını sağlayabilirsiniz. Mortgage sistemi sizin ev sahibi olmanızı sağlamak suretiyle geleceğe yatırım yapmanızı sağlamaktadır. Sistem sayesinde alacağınız evin 10 yıl sonunda ödeyeceğiniz tüm borcundan sonra bu süre zarfından fazlasıyla değer kazandığınızı göreceksiniz. Mortgage sistemini tercih etmenizi gerektiren sebeplerden bir diğeri de paranızı boşa atmanızı engelliyor. Yıllarca kiraya vereceğiniz bütçenin Mortgage aracılığı ile değerlendirip kendi evinizin sahibi olabileceksiniz. Sistem olarak Mortgage tercih etmenizi sağlayan en önemli sebeplerden bir diğeri de konut kredilerine nazaran sistemin 360 aya varan vadeler ile de geri ödeme imkanını sunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Çocuk Yardım Parası Nedir? başlıklı makalemizde Çocuk yardım parası hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About admin

Check Also

Aras kargo takibi

Aras Kargo Takip Sorgulama Kargom Nerede?

Aras Kargo Takip sayfamız gönderileriniz hakkında bilgi sahibi olmanızı amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda çekinmeden bütün bilgileri sizinle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir