Home / Bayilik Veren Firmalar / Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Bayilik Başvurusu Şartları

Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Bayilik Başvurusu Şartları

Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi

Gültepe’de küçük bir dükkan açarak büyüyen Ömer Aybak, ilk üretim merkezini 2005 yılının şubat ayında Mecidiyeköy’de açmıştır. Kurulduğu ilk günden bu yana hızla gelişen firma, özverili, titiz ve sağlıklı çalışmalarından vazgeçmemiştir. Kurum olarak sürekli büyüyen ve kendini geliştiren firma, geçmişini unutmamıştır.

Çiğköfteyi elde yoğurarak sunuma hazırlar. Geleneksel lezzetimiz olan çiğ köfteyi tüm dünyaya tanıtmayı amaç edinir. Global yatırımlarını artırmayı hedefleyen Meşhur Adıyaman çiğ köftecisi bayilik veren firmalar arasındadır. Türk damak tadını en iyi şekilde yansıtan firma, üretim için gerekli tüm belgelere sahiptir. Firma, üretimde kullandığı bulgur, salça ve baharatları en iyi firmalardan alır. Müşteri memnuniyeti için elinden geleni yapar.

Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Bayilik Şartları VE Franchising Bedeli

Girişimcilerin önünü açarak onlara kendi işinin patronu olma fırsatı veren, Meşhur Adıyaman çiğ köftecisi bayilik çalışmalarına son hız devam etmektedir. Bayilik vererek daha fazla kitleye ulaşmayı hedef edinir. Firma vereceği bayilik ile yeni Pazar alanı kazanır. Yatırımcı ise firmanın deneyimi, lezzeti ve markasını kullanır.

Firma diğer firmalardan farklı olarak isim hakkı bedeli istemez. Tek isteği açacağınız iş yerinin firmanın konseptine uygun olarak döşenmesidir. Firmadan bayilik almak istiyorsanız, öncelikle firmaya bayilik başvurusunda bulunmalısınızdır. Bayilik başvurunuz firma yetkilileri tarafından incelendikten sonra, size dönüş yaparlar. Sizinle görüşmeden sonra şartlarda anlaşırsanız sizinle bayilik anlaşması yaparlar. Bayilik anlaşması her iki tarafın haklarını korumaya yöneliktir.

Franchising bedeli için firma ile görüşmeniz yeterli olacaktır. Bayilik anlaşmasından sonra firma size ve çalıştıracağınız personelinize pazarlama, işletme ve sunum eğitimi verir. Firma bu eğitimlere ara dönemlerde devam eder. Yardıma ihtiyacınız olan her anınızda firma sizin yanınızda olacaktır. Deneyimli ve uzman ekibi ile yardımınıza gelir. Firma açacağınız iş yerini dekorasyonunda özel olarak ilgilenir. Açacağınız iş yerinin tüm kurulum giderleri sizin tarafınızdan karşılanır.

Firma açılışına özel yapılacak olan reklam ve tanıtım çalışmalar firmaya aittir. Firma bu çalışmalardan ücret talep etmez. Eğer iş yerini siz dekore ettirmek isterseniz, firmanın şartlarına uymak kaydıyla yaptırabilirsiniz. Açtığınız iş yerinde kısa zaman içinde sizde firmayla aynı lezzette ürünler yapabileceksinizdir. Firma açılışa özel hediye gönderir. Bu hediye çiğ köfte satışından ilk kazancınızı kazanırsınız. Daha sonra firma siz aynı lezzeti yapana kadar, ürün gönderir. Bu ürünler ile kazancınız % 100 artacaktır. Düşük maliyete, yüksek kazanç elde edeceğiniz bayilik hem sizi hem de firmayı mutlu eder.

İlk önce Gültepede küçük bir dükkan açan Ömer AYBAK (Ömer Usta) 2005 Şubat ayında ise üretim merkezi ile Mecidiyeköy Şubesini açtı. Zara başta olmak üzere birçok ünlü isim, elde yoğurularak lezzetten ödün vermeyen Ömer Usta’nın Çiğköftelerinin sürekli müşterisi.

Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Bayilik Şartları

Bayilik İncelemesi

Firmanın Tam Adı: MEŞHUR ADIYAMAN ÇİĞ KÖFTECİSİ
Kuruluş Yılı : 2005

İlgili  Bayilik Nasıl Alınır? Bayilik Almak İstiyorum Diyenlere

Toplam Şube Sayısı: Türkiye genelinde toplamda 130 şube bulunmaktadır.
Merkeze Ait Şube Sayısı : (Belirtilmemiş)
Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : (Belirtilmemiş)

Reklam Katılım Ücreti : YOK
Gelirden Pay : YOK
Ortalama Kar Marjı : % 100

İsim Hakkı Bedeli : Yok
Reklam Payı : Yok
Cirodan Pay : Yok
Minimum Şube Açılış Maliyeti : (Belirtilmemiş)
Ortalama Şube Açılış Maliyeti : (Belirtilmemiş)
Minimum Nakit İhtiyacı : (Belirtilmemiş)
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi : (Belirtilmemiş)
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi : 1 – 6 Ay

Gerekli İş Yeri Özellikleri : Kurumsal kimliğe uygun dekorasyon yapılmalı ve şirket özelliklerini yansıtmalı.
Girişimcide Aranan Özellikler : Hijyen ve temizlik konularına hassas olunmalı.

Girişimciye Verilen Destekler : Eğitim, reklam ve açılış ürün desteği verilmektedir.
Ortalama Şube Kurulum Süresi : 1 -2 Hafta
Bayilik / Franchise Paket(ler)inin İçeriği: Yukarıda Belirtilmiştir.
Hedef Bölgeler : Türkiye geneli

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Ömer Aybak

Telefon 1 : 444 9 202
Telefon 2: +90 212 650 59 02

Adres : Yunus Emre Mah. 1398/2 Sok. No.8 K.2 Sultangazi /İstanbul
E-mail : omeraybak@adiyamancigkoftecisi.com

Bayilik başvuru linki : https://adiyamancigkoftecisi.com/tr/franchising

Bir önceki yazımız olan Yapı Kredi Bankası 4411 SMS Kredi Başvurusu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Bayilik Nasıl Alınır? Bayilik Almak İstiyorum Diyenlere

İçindekiler1 Bayilik Nasıl Alınır?2 Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılmalıdır?3 Bayilik Avantajları ve Dezavantajları Bayilik Nasıl Alınır? …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir