Home / Bilgiler / Memurlara Düşük Faizli Kredi Veren Bankalar 2018

Memurlara Düşük Faizli Kredi Veren Bankalar 2018

Kredi almak isteyen bireyler kredi almadan önce faizlerin düşük olmasını isterler zira düşük faizle kredi almak normal kredi almaktan daha da caziptir.

Memurlara Düşük Faizli Kredi Veren Bankalar 2015

Acil nakit ihtiyaçlarınıza çözüm aramak isteyenlere özel bankaların bir çoğu bu faizleri düşük tutarak müşterilerin ihtiyaçlarına çözüm buluyorlar. Özellikle de kredi talebi için bankalara giden müşteriler eğer ki memur ise hızlıca kredi onayı almaktadırlar. Nedeni de memurların maaş badrosu olduğu için her hangi bir güven sorunu ortada olmayacaktır. Bankalar bu yüzden memurlar için acil nakit ihtiyacı olarak ilk sırada yer almaktadır.

Bankalar bilindiği gibi kredi ihtiyacı olanlardan belge talep etmektedirler. Belgelerden bazıları ise maaş yani gelir belgesidir. Gelir belgesine sahip olan her müşteri kredi onayının ilk aşamasını geçer hızlıca. Memurlarda bu belge olduğu için hızlıca 1.adımı geçmektedir kredi onayı için. Zira bu belgeyi istemelerinin en büyük nedeni alacağı krediyi geri ödemedeki durumunu belirtilmesi içindir kısaca bize geri ödeyecek mi ödemeyecek mi gibi soruların yanıtı niteliğindedir.

Memurlara kredi veren bankalara bakıldığında Akbank, ING Bank, Odeabank, TEB Bank, Garanti Bankası, Vakıfbank, Halkbank gibi yüksek hacimli bankalar ilk sırada gelmektedir. Bu bankalar memurlara maaşları olduğu sürece 36 aya varan vade seçenekleri ile düşün faizli kredi verebiliyorlar.

Memurlar için en uygun kredi sağlayan bankalar ile ilgili konumuz için >>> Memurlara Uygun Kredi Veren Bankalar

Bir önceki yazımız olan Kosgeb Kredi Başvurusu için Gerekli Evraklar başlıklı makalemizde kosgeb destek kredisi, kosgeb kredi başvur ve kosgeb kredi başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili  Bankacılık Alanında Faiz Uygulanan Hesaplar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Ödenmeyen Senet Nasıl Tahsil Edilir?

Genellikle işletme sahipleri tarafından uygulanılan birçok ticari işlemde kullanılan senetler, alıcıya sunduğu hizmet karşılığında alması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir