Home / Bankalar / Vakıfbank / Masrafsız Vakıfbank Anında Kredi Kampanyası

Masrafsız Vakıfbank Anında Kredi Kampanyası

İnternet üzerinden yapılacak kredi başvuruları arasında, bugünlerde en çok rehavet göreni Vakıfbank’ın masrafsız kredi kampanyası. Bu kampanyadan yararlanmak için öncelikle maaşınızı Vakıfbank üzerinden alıyor olmalısınız. Yani özellikle maaşlarını Vakıfbank’a taşımış olan müşterileri için oluşturulmuş anında kredi kampanyası, başvuru yapmak ve almak çok kolaydır. Bu krediden yararlanmak için sadece internet bankacılığınız aktif olması yetiyor. Direk internet üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Şubelere gitmeden internet üzerinden kredi almak artık oldukça yaygın talepler arasında. Bunlara hemen her bankanın kampanyalarında rastlamak mümkün. Fakat kredilerin onay süreçleri bankadan bankaya değişebiliyor. Bu yüzden Vakıfbank Anında Kredi kampanyası tam size göre. Hızlı ve başvuru süreci oldukça basit olan bu kredi üstte söylediğim gibi bankanın müşterine özel sunduğu bir kampanya.

Devlet çalışanıysanız zaten herhangi bir şart ile karşılaşmadan bu krediyi alabilirsiniz. Fakat özel sektör de çalışıp maaşlarını Vakıfbank üzerinden alanlar içinde bu kampanya geçerlidir. Tek şart ise düzenli şekilde aralıksız 6 ay boyunca maaşlarınızı bankadan almış olmalılar. Bu şartı sağlayan her çalışan krediye başvuru yapabilir. Bu kredi başvurusunun internet üzerinden yapılma imkanı sayesinde, hafta sonu dahil dilediğiniz gün dilediğiniz saatte başvuru yapabilirsiniz. Gerektiği an da kredi alarak nakit ihtiyacınızı anında giderebilirsiniz. Bu yönü ile zaten normal bir ihtiyaç kredisinden ayrılıyor. Ayrıca bu kredide iki farklı seçenek bulunuyor. Bunlar sigorta yaptırıp, yaptırmamanız olarak ayrışıyor.

İlgili  Vakıfbank Kredi Kartı Borcu Sorgulama

Sigortalı bir kredi başvurusu yaparsanız, burada ihtiyaç kredisi faiz oranı %1.33 olacaktır. Eğer siz sigortasız ihtiyaç kredisi seçeneklerini tercih ederseniz burada en uygun faiz oranı %1.43 olacaktır. Kredinin iki seçeneğinde de vade 36 aya kadar uzatılabiliyor. Çekmek istediğiniz miktar ise sizin daha önce yaptığınız kredi istatistiklerine bağlı. Yani yine burada devreye kredi notu giriyor. Yüksek kredi notuna sahipseniz yüksek miktarda krediler çekebilirsiniz. Fakat düşük kredi notuna sahipseniz size kısıtlanmış bir miktar sunulacaktır. Bu da oldukça normal bir kriter. Bildiğiniz gibi kredi notu artık her bankanın aradığı şartlardan biri haline geldi. O yüzden normal prosedür olarak görmek gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan Vakıfbank Kredi Hesaplama başlıklı makalemizde kredi, kredi hesaplama ve vakıfbank hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Vakıfbank 5724 SMS Kredi Başvurusu

Vakıfbank SMS Kredi ile günün her saati bireysel kredi başvurusu yapabilmeniz mümkün. Bu sayede bankada …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir