Home / Bankalar / Kuveyt Türk Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kuveyt Türk Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kuveyt Türk Kredi Kartı Yazımızın konusu Kuveyt Türk kredi kartı başvurusu nasıl yapılır sorusunun cevabıdır. Bankacılık sektöründe Faizsiz Bankacılık hizmetlerini yürüten Kuveyt Türk’ten kredi kartı temin etmek oldukça kolaydır. Anlatıma geçmeden önce kredi kartı özelliklerinden bahsetmek faydalı olacaktır.

Kredi Kartı Özellikleri KuveytTürk tarafından sağlanan kredi kartı yeni nesil kredi kartı olma özelliği taşıyor. Farklı sınıflarda bulunan kredi kartı ile anlaşmalı üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerde doğrudan indirim kazanabiliyorsunuz. Ayrıca alışverişlerinizi taksitli yaparak ödeme kolaylığı sağlanmasının yanında kazanılan Altın Puanlar alışverişlerde kolaylıklar sağlamaktadır.

Kredi kartınızla akaryakıt, cep telefonu, market, gıda, kuyumcu, kontör, vergi, fatura ve sigorta ödemeleri dışında bütün harcamalar taksitlendirilebilmektedir. Artı bir özellik olarak kredi kartınız için fazladan bir ücret talep edilmemektedir. Yazımıza Kuveyt Türk kredi kartı başvurusu nasıl yapılır sorusuna cevap vererek devam edelim.

Kredi Kartı Başvurusu Kuveyt Türk kredi kartı başvurusu nasıl yapılır sorusu kapsamında ne gibi işlemler yapacağımızı açıklamaya başlayalım. Öncelikle Kuveyt Türk Bankası’nın resmi web sitesine giriş yapılır. Üst menüde yer alan ‘Size Özel’ butonunun üzerine gelerek karşımıza gelen açılır menüden ‘Kartlarımız’ bağlantısına tıklanır. Yeni gelen sayfada yer alan kartlardan (Sale Plus ve İhtiyaç Kart) temin etmek istenilen kart tıklanır. Yeni gelen sayfada yer alan ‘Başvur’ butonuna tıklayarak yeni gelen pencerede yer alan ‘Hesap Kesim Tarihi’ ve ‘Talep Edilen Kart Limiti’ bilgileri doldurulup ‘Devam’ butonuna tıklanır. Bu aşamadan sonra karşımıza kimlik bilgilerinin yer aldığı bir form gelecektir. Ad, soyad, cep telefon numarası, TC kimlik numarası, doğrum tarihi gibi bilgilerin istendiği formu doldurup ilerliyoruz ve bu adımların tamamlanmasıyla başvuru işlemi bitirilmiş olacaktır. Siz de Kuveyt Türk Bankası’dan kredi kartı temin edip ihtiyaçlarınızı sorunsuzca karşılamak istiyorsanız hemen KuveytTürk web sitesine giriş yapın.

İlgili  Denizbank Konut Kredi Başvurusu 2019

Bir önceki yazımız olan Yapıkredi Eft Saatleri 2019 başlıklı makalemizde eft kesinti ücreti, yapıkredi bankası eft ve yapıkredi eft sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Hsbc Eft Saatleri 2019

Bankalardan bir tanesi olan HSBC, günümüzde turuncu bankalar renginden olan bir bankadır. Bankanın müşterileri genelde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir