Home / Bilgiler / Kredi Kartının Kaybolması Sonucu

Kredi Kartının Kaybolması Sonucu

Kredi kartları bizler için çok önemli bir ekonomik araçtır. Bu aracın farklı kişilerin ellerine geçmesi sonucunda olumsuz ekonomik sonuclar dogurabilir.

Kredi Kartının Kaybolması Sonucu

En hızlı olan telefon ve internet bankacılığı ile işleminiz hızlı bir şekilde yaparken zaman kaybetmemiş ve yorulmamış olacaksınız. Kartınızı bulduktan sonra tekrar banka ile iletişime geçerek isterseniz yeni kart alabilirsiniz ya da kartınızı tekrar kullanıma açtırabilirsiniz. İşleminiz ve görüşmeniz bittikten sonra yeni kartınız adresinize 10 ile 15 gün gibi bir süre zarfında gönderilecektir.

Kredi Kartın Çalınması
Kredi Kartın Çalınması

Yani artık kartım kayboldu ne yaparım diye düşünmeyin. Tabi ki kartınızın kaybolması önemli bir olaydır. Ancak önleminizi alır ve hemen kartınızın olmadığı an hemen kapattırırsanız herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız. Kartınızı üzerinde şifrenizi, hesap cüzdanınız iban numaranız gibi pek çok önemli bilgiler vardır. Bu yüzden son derece hassas ve dikkat edilmesi gereken bir konudur.

Bir önceki yazımız olan Atmde Kartım Sıkıştı Ne Yapmalıyım? başlıklı makalemizde atm, atm kart sıkışması ve bankamatik hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili  Banka Kara Listesi Nedir
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Ödenmeyen Senet Nasıl Tahsil Edilir?

Genellikle işletme sahipleri tarafından uygulanılan birçok ticari işlemde kullanılan senetler, alıcıya sunduğu hizmet karşılığında alması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir