Home / Bankalar / Kolay Kredi Odeabank Nakit Hazır Kredi

Kolay Kredi Odeabank Nakit Hazır Kredi

Kolay Kredi Odeabank Nakit Hazır Kredi

İhtiyaçlarımızı karşılarken bazen hesapta olmayan durumlar ortaya çıkabilir ve bazen nakit paraya gereksinim duyabiliriz. Bu durumlarda bankaların ihtiyaç kredileri devreye girer ve bizi bu sıkışık durumdan kurtarabilir. Pek çok banka uygun faizlerle ihtiyaç kredisi vermektedir.

Odeabank’ın hizmetlerinden biri olan Kolay Kredi Odeabank Nakit Hazır Kredi nakit ihtiyacımızı karşılamanın en uygun yolu olarak öne çıkmaktadır. Bu kredi türünde üç bin liraya kadar olan tutarın on iki aylık geri ödemesinde yüzde 0,99 faiz uygulanmaktadır. Otuz altı aya kadar olan vadelerde üç bin lira için 1,79 faiz oranı belirlenmiştir. Ayrıca tüm vadeler için beş bin tl. ye 1,39 faiz oranı uygun görülmüştür. On beş bin liraya kadar yüzde 1,29, otuz bine kadar olan tutarlarda ise 1,19 faiz öngörülmüştür.

Kolay Kredi Odeabank Nakit Hazır Kredi’ye başvuru iki yolla olmaktadır. Krediye internetten başvuru için Odeabank resmi sitesine girip TC kimlik numaranız ve cep telefonu numaranızı açılan pencereye girmeniz yeterlidir. Daha sonra telefonunuza gelecek olan onay kodunu da girmeniz istenecektir. Kredi başvuru cevabınız telefonunuza SMS yoluyla gönderilecektir. Bir başka başvuru yolu ise cep telefonunuzla olmaktadır. Kısa mesaj yoluyla yapılacak olan bu başvuru türünde NAKİT boşluk TC kimlik numaranızı girerek 8444’e mesaj atmanız yeterli olacaktır. Kısa zaman içinde olumlu veya olumsuz olarak geri dönüş tapılacaktır. Ancak on beş bin tl ve üzeri kredi taleplerinde banka sizden bir adet kefil göstermenizi isteyecektir. Tüm verilerinizin olumlu olması durumunda Odeabank bir iki iş günü içerisinde nakit sorununuzu çözecek ve kredinizi hesabınıza yatıracaktır.

İlgili  Konut Kredileri Düşer mi? Ne Zaman Düşer?

 

Bir önceki yazımız olan Yapıkredi Eft Saatleri 2019 başlıklı makalemizde eft kesinti ücreti, yapıkredi bankası eft ve yapıkredi eft sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Taşıt Kredi Limiti Ne Kadar Olur?

Kredi türlerinin hepsinde krediyi kullanacak kişinin gelirine bağlı olarak bir limit belirlenmiştir. Bu limitler taşıt …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir