Home / Bankalar / Kışın Tatil Kredisi Veren Bankalar

Kışın Tatil Kredisi Veren Bankalar

Kışın Tatil Kredisi Veren Bankalar

Yazın tatil fırsatını kaçırıp ya da kışında tatil keyfi yapmak isteyip yeterli imkâna sahip olamayanlar kışın tatil kredisi veren bankalar bulunmaktadır. Hayal edilen tatili en iyi şekilde yapmak isteyenler için uygun geri ödemeli tatil kredileri, tatil keyfini ikiye katlıyor. Kredi hizmeti sunan bankalar, tatil kredisi seçenekleri ile tatilini sürekli erteleyenlere yönelik hizmet vermektedir.

Yapı Kredi Bankası Tatil Kredisi

İstenilen miktarda tatil kredisi imkanı ve uygun taksitlendirme ile müşterilerinin yüzünü güldüren Yapı Kredi, gidilecek yer neresi olursa olsun, kredi hizmetinden yararlanmayı sağlamaktadır. Uzun taksitlendirme ile zorlanmadan tatil kredisini ödeme kolaylığı ile düşük faiz oranları, kış tatilcileri için büyük fırsat niteliği taşımaktadır.

Garanti Bankası Tatil Kredisi

Tatil kredisi konusunda en avantajlı ve imkanları bol olan Garanti bankası, düşük faiz oranları ile de bu konuda öne çıkmaktadır. Maaşını Garanti Bankasından alanlar için farklı kış tatili kredilerinin yanı sıra, 6000 TL’ye kadar nakit imkânı sunmaktadır. Alınan kredi tutarına göre 12 ve 24 aya varan taksitlendirmeler, tatil hayali kuranları beklemektedir. Yapılması gereken banka şubelerini ziyaret etmek ya da online olarak tatil kredisi için başvuruda bulunmak olacaktır. Online işlemler sayesinde kısa sürede yorulmadan tatil kredisi ihtiyacı karşılanmış olacaktır. Vade sayısına göre faiz oranları yüzde 0,10 farklılık göstermektedir.

İlgili  Emekliye Faizsiz Kredi Veren Bankalar

Halkbank Tatil Kredisi

Müşteri memnuniyeti ilkesine dayanarak uzun yıllardır hizmet vermekte olan Halkbank, uygun kredi imkânları ile pek çok kişinin tercih ettiği banka özelliği taşımaktadır. Özellikle ihtiyaç kredilerinde uygulanan düşük faiz politikası ve taksitlendirmelerin daha uygun olması, Halkbank’ı, müşterilerin gözünde ilk sıraya yerleştirmektedir. Halkbank tatil kredisi için bankanın özel müşterisi olmadan, isteyen herkes istenen şartlar dâhilinde kış tatili kredisi alabilir. 24 aya kadar uzanan geri ödeme planı ile tatil bütçesini tatilde doyasıya harcamak mümkündür. Tatil kredisi taksitini düzenli olarak ödeyen müşteriler için bir sonraki sezon tatil kredisi daha avantajlı olarak sunulmaktadır. Bankaların tatil kredisi hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için ilgili bankanın müşteri hizmetleri bölümünde detaylı bilgi alınabilir.

Bir önceki yazımız olan Yapıkredi Eft Saatleri 2019 başlıklı makalemizde eft kesinti ücreti, yapıkredi bankası eft ve yapıkredi eft sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Hsbc Eft Saatleri 2019

Bankalardan bir tanesi olan HSBC, günümüzde turuncu bankalar renginden olan bir bankadır. Bankanın müşterileri genelde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir