Home / Bilgiler / ING Bank Kiralık Kasa Ücretleri Ne Kadar?

ING Bank Kiralık Kasa Ücretleri Ne Kadar?

Kiralık Kasa Fiyatları 2018

Eve, iş yerine veya mülkünüze giren hırsızlardan korunması için değerli eşyalarınızı veya paranızı bu gibi yerlerden saklamaktan kaçınırsınız. Bu yüzden bu gibi altın, euro, dolar veya TL‘lerinizi kasalar dediğimiz bankaların kasalarında ücret karşılığında bir nevi kiralama şansınız var. Kiralık Kasa ücreti ne kadar ingbank Kiralık kasa ücretlerine gelecek olur isek her bankada farklı fiyat belirlenmekte. Her bankada farklı fiyat belirlendiği gibi ing bankta da her boy kasaya farklı fiyat belirlenmiştir. Yani kiralayacağınız kasanın büyüklüğüne göre ing bank kiralık kasa ücretleri değişiklik göstermektedir.

Kiralık Kasa ücreti ne kadar Ingbank kasanızı kiralarken bir defaya mahsus olmak üzere sizden kiralama ücreti kadar depozito talep edilir. Kiralama ücreti siz müşterilerin ve kasa kiralamak isteyen kişilerin vadesiz hesabından alınacaktır ve oradan tahsis edilir. Kasaları kiralama süresi olarak fiyatları gibi bunlar da değişkenlik göstermektedir. Kasalarınızı 3 aylık, 6 aylık ve 1 yıllık olmak üzere kiralayabilirsiniz.

ING Bank Kiralık Kasa Ücretleri ve Boyutları

Kasa Hacmi Kiralık Kasa Ücreti Hesaptan Ödeme (1 Aylık) Kiralık Kasa Ücreti Hesaptan Ödeme (6 Aylık) Kiralık Kasa Ücreti Hesaptan Ödeme Azami Tutar(Yıllık) Depozito Bedeli Açıklama
Küçük Boy 44 TL 183 TL 325 TL Kira tutarı kadar. BSMV Dahil
Orta Boy 60 TL 220 TL 400 TL Kira tutarı kadar. BSMV Dahil
Büyük Boy 75 TL 255 TL 475 TL Kira tutarı kadar. BSMV Dahil
İlgili  Senetle Araba Satan Galeriler

Bir önceki yazımız olan Kosgeb Kredi Başvurusu için Gerekli Evraklar başlıklı makalemizde kosgeb destek kredisi, kosgeb kredi başvur ve kosgeb kredi başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Ödenmeyen Senet Nasıl Tahsil Edilir?

Genellikle işletme sahipleri tarafından uygulanılan birçok ticari işlemde kullanılan senetler, alıcıya sunduğu hizmet karşılığında alması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir