Home / Bilgiler / Kart finans kredi karti basvurusu

Kart finans kredi karti basvurusu

Card finans kredi kartı başvurusu Finansbank; Türkiye’nin birçok konuda öncü ve büyük bankalarından biridir. Sağlamış olduğu imkânlar ile günden güne biraz daha gelişmektedir.

İşlemlerini istediğiniz saatte yapabilme imkânı sağlaması finans bankın neden tercih edildiğini bir nevi göstermektedir. Müşterilerinin nakit sıkıntısını gidermek için uygun ve düşük faizle vermiş olduğu kredilerin yanı sıra sağlamış olduğu kredi kartları ile taksitli alışveriş yapmak isteyenlerin imdadına koşmuştur. Kaldı ki artık bir tık ile kredi kartı başvurusu yapılabilmektedir.

Cardfinans kredi kartı başvurusu için finans bank şubelerine gidilebileceği gibi artık internet üzerinden de yapılabilmektedir. Banka şubesi ile yapılan başvurularda kimlik bilgileriniz, ikametgâhınız ve telefonunuzu yazarak başvuru yapılmaktadır. Gerekli prodösürler sonunun da kısa süre içinde dönüş yapılmaktadır. Atm ler sayesinde de başvuru yapılmaktadır. Eğer ki atm işlemleri sırasında iki dakika gibi kısa bir süreniz varsa seçeneklerde bulunan “kredi kartı başvurusu” seçeneğini tıklayarak başvuru sayfanıza giriş yaparsınız. Gerekli bilgileriniz zaten banka müşterisi olduğunuz için otomatik şekilde dolacaktır. Onaylama sonrasında iki üç gün içinde size sms aracılığı ile bilgilendirme gelecektir. Eğer ki web aracılığı ile yapacaksanız; hemen finans bank internet şubesine girmeniz gerekmektedir. Eğer ki finans bank müşteri iseniz buradan internet bankacılığı aracılığı ile de yapabilirsiniz.

Finans bank web bankacılığından ana sayfada bulunan ‘kredi kartları ’ bölümünden ‘CARDFİNANS ‘ seçeneğine girerek açılan sayfada istenilen bilgileri( adınızı soyadınızı, telefonunuz, vb) doldurmanız yetecektir. Yine orada bulunan “başvuru sorgulama “ sayfasından da başvurunuzun sonucunu önce den tahmin niteliğinde görme imkânı sağlamaktadır. Başvurular sonucunda gerekli araştırmalar yapılarak sonuçlar iki ya da üç gün gibi bir süre içince sizinle iletişime geçilir. Daha hızlı sonuç“kredi kartı sorgulama” sistemi ile bilgi alabilirsiniz.

İlgili  Halkbank Kredi Kartı Başvurusu

Bir önceki yazımız olan Kosgeb Kredi Başvurusu için Gerekli Evraklar başlıklı makalemizde kosgeb destek kredisi, kosgeb kredi başvur ve kosgeb kredi başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Ödenmeyen Senet Nasıl Tahsil Edilir?

Genellikle işletme sahipleri tarafından uygulanılan birçok ticari işlemde kullanılan senetler, alıcıya sunduğu hizmet karşılığında alması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir