Home / Bankalar / İş Bankası / İşbank / İşCep Nedir? Nasıl Kullanılır?

İşCep Nedir? Nasıl Kullanılır?

Tüm telefon operatörleri tarafından kullanılabilecek bir uygulama olan İşcep, aynı zamanda bir akıllı cihaz uygulaması olarak telefonlara ve tabletlere de indirilebilmekte ve tercih edilmektedir. Tüm Türkiye İş Bankası kullanıcılarını bankada bekleme derdinden kurtaracak olan İşCep uygulaması, kullanımı oldukça kolay ve faydalı bir uygulamadır.

İşCep Nedir?

Online bankacılık işlemlerini internet ortamına taşıyan ilk uygulama olan İşcep, Türkiye İş Bankası’nın teknolojik yüzü olarak oldukça ilgi çekmektedir. 2007 senesinden bu yana sürekli güncellenerek kendini yenileyen ve her geçen gün daha da büyüyen bir ağa sahip olan İşcep, tüm işletim sistemleri tarafından yüklenebilmekte ve online bankacılık işlemleri konusunda çığır açmaktadır.

İşCep Nasıl Kullanılır?

Akıllı telefonlara ve tabletlere yüklenebilen İşCep uygulaması, tüm uygulama dükkânlarından indirilebileceği gibi aynı zamanda Türkiye İş Bankası’nın internet sitesi üzerinde de temin edilebilmektedir. Kolay bir uygulama olan ve sürekli güncellendiği için de kullanıcıları tarafından beğenilen başarılı online bankacılık uygulaması, hem bireysel müşteriler hem de ticari müşteriler için telefon tarayıcısına yüklenerek kullanılabilmektedir.

Programı ister internet sitesinden ister uygulama dükkânlarından indirelim, uygulamayı aktif hale getirebilmek için Cep Anahtar kullanmak gereklidir. Uygulamayı aktif hale getirebilmek için İşCep uygulamasına giriş yapılır ve müşteri numarası ile şifre girilir. Çıkan ekrana telefona gelen SMS’te belirtilen anahtar numarası girilir ve bu sayede İşCep uygulamasına giriş yapılabilmektedir.

İlgili  İş Bankası İhtiyaç Kredisi Hesaplama 2018

İşCep Uygulaması Kullanılarak Hangi İşlemler Yapılabilir?

Telefonlarda ve tabletlerde kullanılabilecek İşCep uygulaması, Türkiye İş Bankası’na ait tüm hesapları yönetebilmeyi ve kolaylıkla takip edebilmeyi sağlamaktadır. İşCep uygulaması kullananlara özel olarak verilen avantajlı fiyatlar ve faiz oranları ile de avantajlı hale getirilen bu uygulama, aynı zamanda kredi kartı ödemeleri, para transferleri gibi birçok işlemi güvenli ve kolay yoldan gerçekleştirebilmeyi sağlamaktadır.

2007 senesinden bu yana verdiği hizmetler ile beğenilen online bankacılık uygulaması, Türkiye’de yer alan ilk kapsamlı mobil bankacılık uygulamasıdır. Uygulama sayesinde bankamatiklerden kartsız para çekme, hesabı olmayan kişilere cep telefon numarası kullanılarak para gönderme, barkod kullanılarak fatura ödeme, kredi kartıyla ilgili yapılacak tüm işlemler ve hisse senedi takipleri yapılabilmektedir.

İşCep android uygulaması indirme linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pozitron.iscep&hl=tr

İşCep İOS uygulaması indirme linki : https://itunes.apple.com/app/iscep/id308261752?mt=8

Bir önceki yazımız olan İşbankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde İşbankası kredi kartı başvuru sonucu, İşbankası Kredi Kartı Başvurusu ve Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

İşbankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

İçindekiler1 Maximum Kredi Kartı Başvurusu2 Maximum Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme Maximum Kredi Kartı Başvurusu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir