Home / Bilgiler / İş Bankası SMS Kredi Başvurusu

İş Bankası SMS Kredi Başvurusu

İş Bankası getirdiği yeniliklerle bu kez de sizlere İşbankası SMS kredi başvurusu ile rahat bir şekilde Bireysel Kredi başvurusu kolaylığı imkânını sunmaktadır. Bu sayede daha hızlı ve daha güvenli bir biçimde hızlı kredi başvurusunu yapabileceksiniz. Getirdiği İşCep uygulaması ile cepten 4402 numarasına kısa SMS ile ihtiyacınız olan kredi tutarını göndererek  yapacağınız kredileri, artık herhangi bir İş bankası şubesine gitmeden, imza kullanmadan ve gereksiz prosedürlerden arınmış bir şekilde Bireysel Kredi başvurunuzu yapabileceksiniz.

Bu işlemi gerçekleştirmek için mobil aygıtınızdan; nakit ihtiyacınızı, T.C kimlik numaranızı, totalde aylık gelirinizi ve kredi tutarını her kelimenin arasında birer boşluk bırakarak 4402’ye göndereceğiniz mesajla, en fazla 5 ya da 6 dakika bekleyerek göndermiş olduğunuz mesajın cevabını alabileceksiniz. Bu sayede uzun banka kuyruklarında gereksiz vakit öldürmenize gerek kalmamaktadır.

Ayrıca İş bankası SMS kredi başvurusu bankamızın sürekli müşterisi olup olmamanızı önemsemeden herkesin Bireysel Kredi ihtiyacına çözüm getirmektedir. Bunun yanı sıra İş bankasına göndereceğiniz SMS’ler hangi operatörlerden gönderilmiş olursa olsun cevabını hemen verebilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Çocuk Yardım Parası Nedir? başlıklı makalemizde Çocuk yardım parası hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili  Düşük Faizli Kredi Veren Bankalar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Aras kargo takibi

Aras Kargo Takip Sorgulama Kargom Nerede?

Aras Kargo Takip sayfamız gönderileriniz hakkında bilgi sahibi olmanızı amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda çekinmeden bütün bilgileri sizinle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir