Home / Bankalar / İş Bankası / İş Bankası Maximum Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

İş Bankası Maximum Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

İş Bankası Kart Başvuru Sonucu

Alışverişlerde ciddi kolaylıklar sağlayan ve MaxiPuan kazandıran, alışverişlerde taksitlendirme fırsatı sunan ve kolayca ödemeleri yapabilmenize olanak sağlayan İş Bankası Maximum kredi kartı başvurusunu; en yakın Türkiye İş Bankası şubesinden, internet şubesinden, cep telefonu şubesinden, bankamatiklerden ya da cep telefonu aracılığıyla yapabilirsiniz.

SMS ile Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Özellikle cep telefonundan yapabileceğiniz kredi kartı başvurusunun sonucu kısa bir süre içerisine cebinize gelecektir. Bu yüzden en hızlı şekilde maksimum kredi kartı başvuru sonucunu öğrenmek için cep telefonunuzun SMS gönderme bölümüne girerek, MAXIMUM bir boşluk, TC Kimlik No yazıp 4402’ye kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır. Bu şekilde İş Bankası’nın ayrıcalıklı kartı Maksimum kredi kartı için başvuruda bulunmuş ve ortalama 5 dakika içerisinde de cevabını almış olacaksınız.

Maximum Kredi Kartı ile Türkiye’de 300.000’ü aşkın Maximum üyesi olan yerlerde taksitli alışveriş fırsatından faydalanabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı ertelemek zorunda kalmaz, yaptığınız alışverişlerin ödemesini taksit taksit eşit miktarda yapma fırsatı bulursunuz. Yurtiçi ve yurtdışında VISA ve MASTER CARD ambleminin yer aldığı bütün noktalarda geçerli olan ve kullanılabilen İş Bankası Maximum kart; her yerde size MaxiPuan kazandırmaya devam ediyor. Kazandığınız MaxiPuanlar sayesinde de bir sonraki alışverişlerinizi bedavaya getirebilirsiniz. Bunun yanı sıra İş Bankası Maksimum Kredi kartından istediğinizde nakit para da çekebilirsiniz. Sıkıştınız ve nakde ihtiyacınız var; hemen en yakın Türkiye İş Bankası bankamatiğine giderek, maksimum kredi kartınızdan nakit para çekebilirsiniz. Nakit avansların geri ödenmesinde de yine kolaylık İş Bankası’nda karşınıza çıkıyor. Geri ödemelerde de 9 aya varan vade ve eşit taksit imkanı; İş Bankası Maksimum Kredi kartında.

İlgili  Ön Ödemeli Ada Kart Başvurusu Denizbank

İş Bankası Maksimum kredi kartı başvuru sonucunu cep telefonunuzla yapacağınız başvurularda SMS sonucu ile öğrenebileceğiniz gibi; Türkiye İş Bankası şubelerinden ve internet şubelerinden de öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İşCep Nedir? Nasıl Kullanılır? başlıklı makalemizde işbankası cep uygulaması, işcep ve İşCep nasıl kullanılır hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

İş Bankası Vadeli – Vadesiz Hesap Açma

Maaş ödemelerinde, eğitim harcamalarında, az ya da yüksek düzeydeki yatırımlarınızda hem bireysel hem de ticari …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir