Home / Bankalar / İş Bankası / İşbank / İş Bankası Kredi Kartı Borcu Ödeme

İş Bankası Kredi Kartı Borcu Ödeme

İş Bankası Kredi Kartı Borcu Ödeme

İş Bankası Türkiye’nin önde gelen bankaları arasında yer almaktadır. İş bankası kredi kartlarından bir tanesini kullanıyorsanız, iş bankası kredi ödemesi için de tercih edebileceğiniz bir değil, birçok yol bulunmaktadır. İşte, iş bankası kredi kartı borcu ödemek için tercih edebileceğiniz yollar;

  • İş Bankası Şubesine Giderek Yapılan İş Bankası Kredi Kartı Borcu Ödeme; İş bankası şubesine giderek iş bankası kredi kartı borç ödemesi yapmak için yalnızca kimliğiniz ile şubeye gitmeniz yeterlidir. Zaten kredi kartı borcunuzun ne kadar olduğu bankada görünecektir ve sizden borcunuzu ne kadarsa bu ödeme istenecektir. İş bankası şubesine giderek kredi kartı borcu ödemek biraz daha zor olan bir işlemdir. Daha doğrusu kredi kartı borcu ödeme yöntemleri arasında en zor olan yöntemdir. Çünkü en basitinden sıra bekleme derdi bulunmaktadır. İş bankası kredi kartı borcunun ödenmesi için de tercih edeceğiniz son yol olmalıdır.
  • İş Bankası ATM aracılıklarıyla yapılan İş Bankası kredi kartı borcu ödeme; kredi kartı borcu ödemek için tercih edebileceğiniz yollardan bir tanesi de; İş Bankası ATM’leridir. İş Bankası ATM’leri aracılığıyla kredi kartı borç ödemenizi yapmak istiyorsanız iki yol izleyebilirsiniz. Birincisi kredi kartınızı ATM kart haznesine verip nakit olarak kredi kartı borcunuz ödemek. İkincisi kredi kartınızı ATM kart haznelerine verip; diğer kartınızın kart numarası ile kart borcunuzu ödemek. Bu iki tanesinden her hangi birini tercih ederek kredi kartı ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • İnternet bankacılığı kullanarak İş Bankası kredi kartı borcu ödeme; İş bankacı kredi kartı borcu ödemek için tercih edebileceğiniz ikinci yöntem ise internet bankacılığıdır. İnternet bankacılığını kullanarak; online olarak kredi kartı borç ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede sıra beklemenize vs. hiçbir şeye gerek kalmadan, ödemelerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmiş olursunuz.
  • Otomatik ödeme talimatı vererek İş Bankası kredi kartı borcu ödeme; Otomatik ödeme talimatı vererek iş bankası kredi kartı borcu ödemek ise en mantıklısıdır. Çünkü fatura takibi sorununuz bile olmadan ödemeleriniz her ay otomatik olarak yapılacaktır.
İlgili  İş Bankası İhtiyaç Kredisi Hesaplama 2018

Bir önceki yazımız olan İşCep Nedir? Nasıl Kullanılır? başlıklı makalemizde işbankası cep uygulaması, işcep ve İşCep nasıl kullanılır hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

İş Bankası 4402 SMS Kredi

Bankada zaman kaybetmeden SMS göndererek ihtiyaç kredisi başvurusu yapma alışkanlığı hızla yayılıyor. İnsanlar banka şubelerine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir