Home / Genel / İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu

İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu

İş Bankası kredi kartı başvurusu için izlemeniz gereken yollar hakkında sizlere bu yazımızda bilgiler vermeye çalışacağız.

Kredi kartı kullanmak günümüz insanları için neredeyse vazgeçilmez hale gelmiştir. Kredi kartı kullanarak ödemelerinizi taksitlendirebilir , yaptığınız harcamalar boyunca puan kazanabilirsiniz. Üstelik İş Bankası kredi kartı başvurunuz kabul edildiğinde kartınızı kullanmadan hemen önce hoşgeldin puanı hesabınıza eklenir.

İş Bankası kredi kartı başvurusu için internet bankacılığı sistemini kullanabilirsiniz. Dilerseniz ATM , İş Bankası mobil uygulaması, şubeler aracılığı ile de kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

İş Bankası Kredi Kartı Çeşitleri

İş Bankası kredi kartı başvurusunda bulunan müşterilerine 3 tip kredi kartı sunmaktadır.

Maximiles

Maksimiles kart ile alışveriş yapabilir ,alışverişlerinizden milli puan kazanıp puanlarınızı tüm yurtiçi ve yurt dışı uçuşlarınızda kullanabilirsiniz.

Maximum Kart

Avantajlı kartlardan biri olan maxicard ile maxi puan kazanabilir puanlarınızı dilerseniz nakit harcamalarınızda kullanabilirsiniz.

Maximum Gold

Maximum kart ile aynı avantajlara sahip olan Gold kart ek hizmetler ve daha fazla avantaj sunmaktadır.

İş Bankası kredi kartı başvurusu şahsen yapılmaktadır. Kredi kartları şahsa ait olduğu için kredi çıkarmak isteyen her şahıs başvurusunu  kendi gerçekleştirmelidir. Şahıs harici başvurular kabul edilmemektedir.

İş bankası kredi kartı başvurusu yaptığınızda banka kredi kartınızın kaybolması,çalınması ya da kopyalanması ihtimaline karşı sigorta yapmaktadır. İş bankası kredi kartı başvurusu yaparken internet bankacılığı kullanmanız hem zamandan kar etmenizi hem de işlemlerinizi daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlar. İnternet bankacılığına resmi site üzerinden ulaşabilirsiniz. Sitenin başvuru ekranında Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranız ve numaranıza bağlı olarak cilt no ,aile no gibi bilgiler de istenmektedir. Bu bilgiler şube başvurusu yaptığınızda da sizden istenecektir. Devam eden sayfalarda ise kredi türü ve kredi miktarı örnek olması açısından size sorulmaktadır. Son olarak başvurunuzu tamamlayacağınız ekranla karşılaşırsınız. Bilgilerinizin doğruluğunu teyit ettikten sonra onayla tuşuna basınız. Böylelikle İş Bankası kredi başvurusu işlemini tamamlamış olursunuz. İş bankasından kredi kartı almak isteyenler herhangi bir teminat ödemek zorunda değildir. Kredi kartı başvurularında hiçbir teminat ya da ücret ödeme gibi bir durum söz konusu değildir.

İlgili  Refinansman Kredisi Nedir?

Bir önceki yazımız olan Çocuk Yardım Parası Nedir? başlıklı makalemizde Çocuk yardım parası hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About admin

Check Also

İş Bankası IBAN Sorgulama

İçindekiler1 Türkiye İş Bankası IBAN Sorgulama2 İş Bankası IBAN No Öğrenme Türkiye İş Bankası IBAN …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir