Home / Bankalar / İş Bankası / İşbank / İş bankası Kredi Başvurusu ve Sonucu

İş bankası Kredi Başvurusu ve Sonucu

İş Bankası, Türkiye’nin en köklü ve prestijli bankaları arasında yer alarak müşterilerin kredi kartı, kredi ve diğer tüm finansal hizmetlerden faydalanmasını sağlamaktadır. Hemen her konuda müşterilerinin daima doğru hareket etmesini sağlayan İş Bankası, özelliklede kredi başvurusu üzerine gelen talepleri müşterilerine en uygun şekilde sunarak kendilerini ileriki zamanlarda sıkmayacak şekilde ödeme yapabilmeleri için çeşitli avantajlar sunmaktadır. İş Bankası kredi başvurusu ve sonucu tamamen bankanın kendi bünyesinde gerçekleşmekte olup, herhangi bir aracı kurum veya kuruluşlar gibi 3. Bir alana kaydırma söz konusu olmadığını bilmeniz gerekmektedir. Tüm kredi başvuru işlemlerinizi İş Bankası bünyesine ait;

  • ATM’lerden kredi başvurusu
  • Web üzerinden kredi başvurusu
  • İş Bankası şubelerinden kredi başvurusu
  • Mobil bankacılık üzerinden kredi başvurusu
  • SMS ile kredi başvurusu
  • Telefon Bankacılığı üzerinden kredi başvurusu

İŞ BANKASI KREDİ BAŞVURUSU ALTERNATİF YOLLARI NELERDİR

İŞ BANKASI TELEFON İLE KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

            Telefon ile kredi başvurusu yapabilmek için İş Bankasına ait 0850 724 0 72 numaralı çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcisi ile diyalog haline geçebilirsiniz. Müşteri temsilcisi tarafından size birtakım ön sorular sorulacaktır, bu sorulara eksiksiz ve doğru cevaplar verdiğiniz takdirde ön onay alabilir, akabinde bankaya giderek gerekli evraklara imza attıktan sonra dilediğiniz krediyi çekebilirsiniz. Eğer banka müşterisi değilseniz adına kayıtlı olan GSM numarası üzerinden bankayı arayarak başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Banka müşterileri dilediği numaradan arayarak sadece T.C. kimlik numaralarını bildirerek kredi başvurusunda bulunabilmektedirler.

İlgili  İş Bankası Sanal Kart Oluşturma Nasıl Yapılır?

İŞ BANKASI SMS İLE KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

            Eğer telefonla görüşmek için vaktiniz yok ise bir diğer hızlı kredi başvurusu imkânı olan SMS ile kredi başvurusu formatını deneyerek İş Bankası’ndan kredi talebinden bulunabilirsiniz. NAKİT boşluk T.C. KİMLİK NUMARASI boşluk ÇEKMEK İSTEDĞİNİZ KREDİ MİKTARI boşluk AYLIK GELİRİNİZİ 4402’e kısa mesaj olarak gönderip kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. En erken 5 dakika en geç 1 gün içerisinde tarafınıza onay mesajı gelmektedir.

Bunların dışında internet üzerinden, mobil bankacılık, ATM’lerden veya şubelere giderekte kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

İŞ BANKASI KREDİ BAŞVURU SONUCU

            Yapmış olduğunuz kredi başvurusunun sonucunu öğrenmek istiyorsanız, bankaya ait 0850 724 0 724 numaralı hattan, İş Bankası şubelerinden veya internet bankacılığına giriş sağlayarak kredi başvuru sonucunuzu kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İşCep Nedir? Nasıl Kullanılır? başlıklı makalemizde işbankası cep uygulaması, işcep ve İşCep nasıl kullanılır hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

İş Bankası 4402 SMS Kredi

Bankada zaman kaybetmeden SMS göndererek ihtiyaç kredisi başvurusu yapma alışkanlığı hızla yayılıyor. İnsanlar banka şubelerine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir