Home / EFT Saatleri / İş Bankası Eft Ve Havale Ücretleri 2019

İş Bankası Eft Ve Havale Ücretleri 2019

Türkiye iş bankasının yeni yıla özel olarak banka kartları ve işlemlerinde yapılacak olan yeni fiyatlandırmalar belli oldu. İş Bankası Eft Ve Havale Ücretleri 2019 hakkındaki tüm bilgiler burada. Eft ve havale ücretleri bankalardan bankaya göre değişik fiyatlandırma yapmaktadır. Günümüzde neredeyse bankaların %90 a yakını havale ve eft ücreti kesmektedir. Bunlardan biri de Türkiye iş bankasıdır. Tabi özel durumunuz yok ise bu ücretleri vermek zorundasınız. Özel durumu olanlar ise ( maaşlı olanlar) bu ücretleri ödemezler.

İş bankası Cep Mobil (İşCep)’den yapacağınız EFT işlemleri için sadece 5,10 TL ödersiniz. Aynı zamanda havale işlemleri içinse sadece 2,20 TL kesilir.

İnternet bankacılığında havale işlemlerinden 2,20 TL arasında ücret kesilirken, EFT işlemlerinde ise min. 5,10 TL kesilmektedir.İş Bankası eft ücretleri, şubeden yapıldığı takdirde, yatırılan paranın %5’ i oranında bir masrafla belirlenmektedir. Bankamatikten yapılan EFT işlem ücreti 12 TL ücret tahsil edilmektedir.

İnternet şubesinden hesaptan ve hesaptan düzenli yapılan eft işlem ücretleri 5,10 TL’dir. İş Bankası telefon şubesinden yapılan eft işlem ücreti 6 TL, İŞPAD eft ile yapılan işlemlerde ise 5,10 TL ücret tahsil edilmektedir. İşcep ya da İşwap aracılığı ile yapılan eft işlemlerinde ücret ise 5,10 TL’dir. İş Bankası çağrı merkezi aracılığı ile yapılacak olan hesaptan EFT işlemlerinde ise 55 TL işlem ücreti tahsil edilmektedir. İş Bankası eft işlemleri içerisinde en pahalı işlem ücreti alınan birim çağrı merkezidir. Tüm bankaların kendi ücret politikaları mevcuttur ve işlemlerde müşterilere aksettirdikleri masraflar da değişmektedir. İş Bankası da kendi ücret politikasına uygun işlem ücretlerini kullanmaktadır.

İlgili  Albaraka Türk EFT Saatleri Kaça Kadar

Yazımız 2019 yılı olarak gözden geçirilmiş ve gerekli düzenlemeler yapılmıştır. Bazı değişiklikleri gözden kaçırmış olabiliriz. Eğer fark ettiğiniz bir yanlış bilgi görürseniz bizi lütfen alttan yorum alanından bilgilendirmekten çekinmeyin. Bizler sizleri bilgilendirmeyi amaçlarken sizlerinde yardımlarına her zaman açığız. Ayrıca yapacağınız yorumlar bizler için değerlidir. İş bankası EFT ve havale ücretleri şuan için konu içeriğimiz de yer verdiğimiz gibidir. Umarız faydalı olabilmişizdir. Farklı konulara ulaşmak için arama kısmını kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası EFT Saatleri 2019 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 3,40 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Hsbc Eft Saatleri 2019

Bankalardan bir tanesi olan HSBC, günümüzde turuncu bankalar renginden olan bir bankadır. Bankanın müşterileri genelde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir