Home / Bankalar / Ingbank Eft Saatleri 2019

Ingbank Eft Saatleri 2019

Ülkemizde hızla büyüyen bankalardan bir tanesidir ingbank. Portföyündeki yüzlerce üründen dilediğinizi seçerek hızlıca banka ürünlerine başvurabilirsiniz. Ingbank Eft Saatleri Eft saatleri genelde belirli olsa da bazı bankalarda bu süre daha fazla olabiliyor. Bunun nedeni de bankaların yoğunluğuna göredir. Ayrıca genele baktığımızda saatleri Merkez Bankası ayarlamaktadır. ING Bank müşterilerinin daha uzun süre EFT işlemlerini gerçekleştirebilmesi için diğer bankalardan farklı olarak 17.15’e kadar uzatmıştır.

Para transferini hafta için bu zaman dilimine kadar gerçekleştirmeniz durumunda yapmış olduğunuz EFT işlemi 5-10 dakika gibi kısa bir sürede karşı bankanın hesabına aktarılır.

Ingbank Eft Sorgulama EFT işlemlerinizi ingbank internet sitesinde sorgulayabilirsiniz. Ayrıca bir başka yol da 0 850 222 0 600 numaralı telefondan da sorgulama yapabilirsiniz.

Turuncu banka olarak tabir edilen ingbank müşterileri için para transferi konusunda daha iyimser yaklaşıyor. İngbank Eft Saatleri 2019 Eft saatleri hemen her bankada aynı olabiliyor ancak bazı bankalar çalışma şartları zor ve basit durumuna göre değişkenlik gösterebiliyor. İngbank eft saatleri 2019 yılı içinde saat 17:15 a kadar geçerlidir. Bu süreden sonra yapılan işlemler bir sonraki güne ayrılmaktadır.

Bilmeniz gereken en önemli detay ise eft işlemlerinde ana merkez Merkez Bankasıdır.

Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası EFT Saatleri 2019 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili  İngBank İhtiyaç Kredisi 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Garanti Bankası EFT Saatleri ve Sorgulama 2019

Doğuş Holding’e bağlı olarak hizmetlerini sürdüren ve 1946 yılında kurulan Garanti Bankası, 2016 yılında Türkiye’nin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir