Home / Bankalar / İNGBank 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Detayları

İNGBank 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Detayları

Türkiye’deki bankalar arasında daha yeni olmasına rağmen kısa sürede reklam kampanyalarıyla adını duyuran ING bank müşterisine pek çok alternatif hizmet sunan bankalardan bir tanesidir. Özellikle dikkat çekici simgeleri reklamlarında kullanan ING bank verdiği hizmetlerin yanı sıra kredi seçenekleriyle de dikkat çekmektedir. ING bank genellikle kredi notunun önemli olduğu kredi seçeneklerini müşterisiyle buluşturmaktadır. Kredi notunuz yüksekse ING bankta daha düşük faizlerle kredi alabilmeniz mümkündür. Borcuna sadık müşterilere uygun faiz oranları adıyla duyurduğu kampanyasıyla Mini Kredi ve Eşit Taksitli Kredi imkanları sunmaktadır. Eşit taksitli kredi de 5000 TL, 10.000 TL ve 20.000 TL kredi seçenekleri sunan ING Bank 10.000 TL ihtiyaç kredisi detayları aşağıdaki gibidir.

ING BANK 10.000 TL KREDİ KOŞULLARI NELERDİR

Bankanın kredi koşullarını incelediğimizde kredinin 6, 12, 24 ve 36 ay gibi vade seçenekleriyle müşterisine sunulduğu görülmektedir. %1,49 faiz oranı uygulanan bu kredi için 50 TL de tahsis ücreti alınmaktadır. Bununla birlikte aylık taksit tutarı 375,40 TL olurken, aylık faiz maliyeti % 1,81 ve yıllık toplam faiz tutarı da % 24,14 rakamlarına tekabül etmektedir. Bu rakamlar tamamen örnek niteliği teşkil etmekle birlikte ING bankın alternatif kredi kampanyalarından ve kredi notuna göre faizlendirme seçenekleri gibi seçeneklerden faydalanarak farklı kredi faizleri almanız da mümkündür. ING bank bu kredi oranlarını değiştirme hakkını da kendisinde her zaman saklı tutacağını belirtmektedir.

İlgili  Krediler Ne Zaman 60 Ay Olacak?

ING BANK 10.000 TL ALABİLMEK İÇİN GEREKLİ OLAN EVRAKLAR

ING Bank 10.000 TL ihtiyaç kredisi detaylarını verirken krediyi alabilmek için gerekli olan evrakları da sayalım. ING bank Türkiye vatandaşı olanlar kadar olmayanlara da kredi seçenekleri sunduğu için bu iki grup tüketiciden farklı evraklar istemektedir. Genel itibariyle kimlik bilgileri, gelir belgesi, firma imza sirküleri, alacak kişi emekliyse, bankadan maaşını aldığı defterin fotokopisi gibi krediyi alacak kişiye ve kuruma göre farklı evraklar istenmektedir. ING bank 10.000 TL ihtiyaç kredisine başvurmak için ING bank şubelerine gidebilir veya internet üzerinden form doldurarak kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yapıkredi Eft Saatleri 2019 başlıklı makalemizde eft kesinti ücreti, yapıkredi bankası eft ve yapıkredi eft sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Taşıt Kredi Limiti Ne Kadar Olur?

Kredi türlerinin hepsinde krediyi kullanacak kişinin gelirine bağlı olarak bir limit belirlenmiştir. Bu limitler taşıt …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir