Home / Bankalar / ING Bank / ING Bank Turuncu Hesap Nedir? Nasıl Açılır?

ING Bank Turuncu Hesap Nedir? Nasıl Açılır?

ING Turuncu Hesap

İstediğiniz zaman para çekip para yatırabileceğiniz hesaba ING Turuncu hesap denir. Vade derdi olmayan tasarruf hesabı farklı özellikler sunarak müşterilerin hayatlarını kolaylaştırır. ING Turuncu hesap nedir diye merak edenler bu yazıdan bilgi edinebilir.

Turuncu Hesap Hoşgeldin Faizi

Hoş geldin faizi ile 90 gün boyunca avantaj sağlayan hesap, hesap açılır açılmaz çalışmaya başlar. Faizler gecelik işler ve sabittir. 90 günün sonunda uygulamaya geçen avantajlı oranlar ise günlük olarak belirlenir ve gecelik olarak işlenir. Faiz oranları ise brüt oranlardır. ING Turuncu hesap nedir? diyerek ilk defa hesap açtıracakların yararlanabileceği özel sistemde hesap açmak için alt limit yoktur. Üst limit ise 1.000.000 TL’dir. Bu tutarı geçen hesaplarda üst limitin dışında kalan rakama daha düşük faiz uygulanır. Hemen başvuru için tıklayınız.

Hesaptan EFT ve havale işlemleri yapılabilir. Gün içerisinde saat 17.00’ye kadar yapılan işlemlerde faiz işlemi hemen başlar. ATM’lerden de Turuncu hesaba para yatırmak mümkündür. Sıradan vadeli hesapla pek çok farklı bulunan hesap türü müşterilerin tercih ettiği bir yatırım şeklidir. Vade derdi olmadan istenen gün para eklenebilecek hesap takvim takip etme derdinden kurtulmanızı sağlar. Para çekiminde de vade derdi yaşamazsınız. Gecelik işleyen faiz sistemi ile paranın vadesinden önce çekilmesi halinde bile kazanç paraya yansımış olur. Fatura ve otomatik ödeme talimatlarının gerçekleştirilemediği bu hesaba ING nakit kartta bağlanamaz.

İlgili  ING Bank Kiralık Kasa Ücretleri Ne Kadar?

İNG Turuncu Hesap Nasıl Açılır?

ING Bankasına gelerek ING Turuncu hesap nedir? diye bilgi edinebilir ve ING Biriktiren Turuncu hesap veya ING Turuncu Çocuk hesabı açtırılabilir. Özetle ING Turuncu hesap bir birikim hesabı olarak tasarlanmıştır. Şubeye gitmeden de Turuncu hesap açılabilir. Turuncu yazarak 2205’e gönderilen mesaj sonrasında yapılacak yönlendirmelerle hesap açma işlemi kolay bir şekilde gerçekleşebilir.

Turuncu Birikim Hesabı

Dünyada yaklaşık 25 milyon kişinin kullandığı hesaba internet, şube ve çağrı merkezlerinden işlem yapılabilir. ING Bonus kart üzerinden verilmiş talimatlarla kendi Turuncu birikim hesabınıza birikim aktarabilirsiniz. Siz farkında olmadan hesabınızda para biriktiren hesaptan 7/24 işlem gerçekleştirilebilir. Cepte, tablette ve bilgisayarda aynı menü ile kolay ulaşım özelliği taşıyan menüler aracılığıyla anında şifre alarak internet bankacılığına kolay giriş yapılabilir.

Bir önceki yazımız olan 2019 Akbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama başlıklı makalemizde Akbank İhtiyaç Kredisi, Akbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama ve akbank mobil uygulama hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir