Home / Bankalar / ING Bank / ING Bank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

ING Bank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

ING Bank, Hollanda kökenli Bank Of Boston ismiyle ilk olarak 1984 yılında kurulmuş olup akabinde 2007 yılında Türkiye’nin eski bankalarından olan OYAKBANK ile birleşerek günümüzde şimdiki adı olan ING Bank olarak ülkemizde bireysel ve kurumsal olarak vermiş olduğu başarılı hizmetler doğrultusunda kısa süre içerisinde çok sayıda müşteri kitlesine ulaşmıştır. Dünya kalite standartları altında sunmuş olduğu bankacılık hizmeti ile daima adından söz ettiren ING Bank, müşterilerine kredi ve benzeri finansal hizmetler sunarak tüm ihtiyaçlarını gidermek için yardımcı olmaktadır. ING Bank kredi başvurusu yapmak için şubelere giderek veya elektronik alanlar olan SMS, ATM, telefon bankacılığı ve internet bankacılığından çok kolay bir şekilde kredi başvurusu yaparak işlemlerinizin hızlıca sürmesini sağlayabilirsiniz.

ING Bank Kredi Başvuru Aşaması

ING Bank kredi başvurusu için birçok kişi telefon bankacılığını kullanarak müşteri temsilcileri ile yaptıkları görüşme sayesinde kredi başvurularını rahatlıkla yapabilmektedir. Bu durum ING Bank’ta sadece geçerliliği süren kredi kampanyaları kapsamı içerisinde geçerli olup, diğer farklı kredi başvuruları için şubelere giderek veya internet bankacılığından doldurulacak form ile gerçekleştirilmektedir. Akabinde bir diğer seçenek olan ATM ile kredi başvurusu, T.C. kimlik numarası, GSM numarası ve kredi çekmek isteyen kişin aylık net geliri ekrana girilerek başvuru işlemi gerçekleştirilebilir. Bir diğer alternatif kredi başvuru türü ise SMS ile kredi başvuru yapma işlemidir. Bu işlem için sadece T.C. Kimlik numaranızı yazarak 2205’e kısa mesaj olarak göndermeniz yeterli olacaktır.

İlgili  En Düşük Taşıt Kredisi Hangi Bankada?

ING Bank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

Başvuru onay süreçleri kredinin miktarı ve türüne göre 1 ila 3 gün arasında sürmektedir. Eğer sabırsız bir yönünüz var ise veya 3 günü aşmakta olan bir bekleme söz konusu ortadaysa, ilk olarak telefon bankacılığı üzerinden 0850 222 0 600 numaralı çağrı merkezini arayarak kredi başvurunuzun akıbeti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz şubeye giderek bireysel bankacılık yetkilisine vereceğiniz T.C. kimlik numarası sayesinde sonuçlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca internet bankacılığından da başvuru esnasında vermiş olduğunuz T.C. kimlik numarası sayesinde kredi başvuru sonucu öğrenme alternatifine sahip olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2019 Akbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama başlıklı makalemizde Akbank İhtiyaç Kredisi, Akbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama ve akbank mobil uygulama hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

e-Turuncu Hesap

ING Bank Turuncu Hesap Nedir? Nasıl Açılır?

İçindekiler1 ING Turuncu Hesap2 Turuncu Hesap Hoşgeldin Faizi3 İNG Turuncu Hesap Nasıl Açılır?4 Turuncu Birikim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir