Home / Bilgiler / HSBC Kredi Kartı Başvurusu

HSBC Kredi Kartı Başvurusu

HSBC Kredi kartı artık herkesin temel bir ihtiyacı haline gelmiştir. Artık bankamızdan kolayca kredi kartı almanız mümkün hale gelmiştir. Bunu bir çok  farklı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
Öncelikle internetten başvuru yöntemini kısaca açıklayalım.

Artık internette günlük hayatın bir parçası durumundadır ve hemen herkesin elinin altında hali hazırda bulunmaktadır. Şimdi yapmanız gereken tek şey www.hsbc.com.tr adresine gelmek ve buradan kredi kartı başvurusu bölümünü seçmektir. Ardında sırası ile sizden form doldururken mutlaka kullanmanız gereken temel bilgiler istenir.Bunlar ad, soyad, TC kimlik numarası, telefon numarası ve açık adrestir, bu bilgileri girdikten sonra başvuru işlemini tamamlayabilirsiniz. Bir diğer yöntem ise müşteri hizmetlerini aramak ve müşteri temsilcisi yardımı veya sesli yanıt sistemi yardımı ile kredi kartı başvurusu yapmaktır. Bunun için 0 850 211 0 111 numaralı müşteri hizmetlerimizi aramak ve kolayca başvuru yapmanız yeterlidir.

Yöntemlerden bir diğeri banka şubemize gelerek buradan görevlilerimiz yardımı ile HSBC kredi kartı başvuru formunu doldurmak ve işlene konulmasını istemektir. Son olarak ta banka atmlerimizden kolaylıkla gerekli bilgileri girerek kredi kartı başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İşbankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde İşbankası kredi kartı başvuru sonucu, İşbankası Kredi Kartı Başvurusu ve Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili  Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

About kredi

Kredi, finans ve bankacılık sektöründe insanların bilmedikleri önemli unsurları paylaşarak bilgi edinmeleri amaçlanmaktadır.

Check Also

Ödenmeyen Senet Nasıl Tahsil Edilir?

Genellikle işletme sahipleri tarafından uygulanılan birçok ticari işlemde kullanılan senetler, alıcıya sunduğu hizmet karşılığında alması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir